Oceny po meczu #WPŁZAG

Ostatni mecz w tym roku za nami. Nafciarze na własnym stadionie pokonali Zagłębie Sosnowiec 2:0. Jak indywidualnie wypadli nasi zawodnicy? Serdecznie zapraszam na ostatnie oceny w tym roku.

Skala ocen:

1 – Poniżej krytyki…
2 – Słabo
3 – Poprawnie
– Dobrze
5 – Bardzo dobrze
6 – Klasunia!

Bartłomiej Gradecki (4)

Trzeba docenić pierwsze czyste konto od miesiąca. Ostatni raz ta sztuka udała się Gradesiowi w meczu z Odrą Opole. W spotkaniu z Zagłębiem zaliczał pewne interwencje. Dobre spotkanie.

Jakub Szymański (4)

Tydzień temu strzelił bramkę Sekulskim, a w tym meczu skutecznie zasłonił pole widzenia bramkarzowi gości przy bramce Laski. Trzeba też pochwalić przytomność jaką się wykazał przy tej bramce, bo w idealnym momencie podskoczył i puścił piłkę miedzy swoimi nogami.

Adam Chrzanowski (4)

Solidny występ Chrzanka. Pewny w swoich zagraniach.

Beniamin Czajka (3)

W pierwszej połowie doszedł do piłki dośrodkowanej z rzutu rożnego przez Mateusza Szwocha, lecz uderzył niecelnie. Miał piłkę meczową na nodze, ale niestety jego strzał poszybował nad poprzeczkę bramki Zagłębia. Może na wiosnę coś w końcu wpadnie 🙂

David Niepsuj (3)

David w tym meczu nie pokazał nic szeczególnego, zagrał tak jak grał przez cały sezon, czyli poprawnie. Musiał opuścić plac gry przez kontuzję barku. Na szczęście nie okazała się tak groźna, na jaką wyglądała. Zdrówka David!

Jakub Grić (4)

Solidny występ Kuby. Pewny w odbiorze piłki, jak i w zagraniach do kolegów.

Mateusz Szwoch (4)

W końcu można powiedzieć, że Szwoch rozegrał dobre spotkanie. W pierwszym meczu z Zagłębiem bramka, a w tym brał udział w akcjach, po których padały bramki. Najwidoczniej Zagłębie Sosnowiec mu leży 🙂 W pierwszej połowie zagrał dobrą prostopadłą piłkę do Sekulskiego. Niestety kapitan Nafciarzy nie wykorzystał jej.

Fabian Hiszpański (4)

Drugi mecz z rzędu i druga bramka! Dobre zawody naszego wychowanka. Widać, że pozycja wahadłowego jest dla niego pisana. Oby forma utrzymała się do końca sezonu 🙂

Fryderyk Gerbowski (3)

Nie było to wybitne spotkanie Gerbosia, ale nie można powiedzieć, że zagrał źle. Zagrał poprawnie. Miał szansę na bramkę po strzale w pierwszej połowie, lecz obrońca gości zablokował strzał, a piłka wyszła za końcową linię.

Dawid Kocyła (3)

Ponownie był aktywny jak w poprzednich spotkaniach, ale tym razem nic większego z tego nie wynikało. W pierwszej połowie zaliczył strzał z dystansu, ale nie miał on prawa zaskoczyć bramkarza Zagłębia.

Łukasz Sekulski (4)

Zabrakło skuteczności w tym spotkaniu, ale nie można powiedzieć, że to był nieudany występ. Wręcz przeciwnie. Sekul dużo walczył na całym boisku, a w tym meczu inni ciężar zdobywania bramek wzieli na swoje barki.

ZMIENNICY

Kacper Laskowski (5)

Jak strzelać debiutancką bramkę, to tylko w takim stylu jak zrobił to Laska! Przepiękne uderzenie z 16. metra. Zmienił kontuzjowanego Davida i dużo wniósł do gry na prawej stronie. Jeszcze raz należą się brawa za to spotkanie! <brawo>

Krzysztof Janus (-)

Grał zbyt krótko, żeby móc ocenić.

Radosław Cielemęcki (-)

Grał zbyt krótko, żeby móc ocenić.

Émile Thiakane (-)

Grał zbyt krótko, żeby móc ocenić.

TRENER

Dariusz Żuraw (4)

SĘDZIA

Łukasz Karski (3)

PODSUMOWANIE

Ocena drużyny – 4

Poziom widowiska – 4

Top 3 zawodników

1. Kacper Laskowski
2. Fabian Hiszpański
3. Bartłomiej Gradecki

Kopnij dalej

Dodaj komentarz