Zawodnicy przesunięci do drugiego zespołu

Na klubowej stronie internetowej pojawiły się zaktualizowane kadry pierwszego oraz drugiego zespołu. Można zauważyć, że do drugiego zespołu zostało przesuniętych trzech zawodników z pierwszego zepołu.

Do drugiej drużyny zostali przesunięci Beniamin Czajka, Aleksander Pawlak oraz Adrian Szczutowski.

Beniamin Czajka w tym sezonie w Fortuna 1. liga rozegrał w barwach Nafciarzy 12 spotkań. W Pucharze Polski zagrał jedno spotkanie, w którym strzelił jedną bramkę. Łącznie rozegrał 1170 minut w trzynastu meczech.

fot. Wisła Płock S.A.

Aleksander Pawlak w tym sezonie nie rozegrał żadnego spotkania. W dużej mierze przez kontuzję z początku letnich przygotowań.

fot. Wisła Płock S.A.

Adrian Szczutowski pojawił się na boiskach Fortuna 1. liga dwukrotnie. Dwa razy wchodził z ławki rezerwowych. Łącznie uzbierał 80 minut. Już w poprzedniej rundzie Szczuto był etatowym napastnikiem w drugiej drużynie. W IV lidze rozegrał 12 spotkań, w których zdobył 13 bramek.

fot. Wisła Płock S.A.

Pawlak i Czajka zagrali w ostatnim meczu sparingowym z trzecią drużyną ŁKS-u Łódź. Nafciarze wygrali tamto spotkanie 2:0 po bramkach Kacpra Błaszkiewicza i Patryka Leszczyńskiego.

Kopnij dalej

Ten post ma 2 komentarzy

  1. renegat

    no i w koncu sie wyjasnilo, co sztabowi chodzi po glowach. zamiast wypozyczyc ich na jakis wyzszy poziom rozgrywkowy, zdegradowali na 5 poziom czy 6. zwlaszcza w przypadku Czajki to jakas kpina.
    .
    ale wkrotce liga wszystko wyjasni…

  2. Arkadiusz1

    Czajka największy zawód, Olek do odbudowy w rezerwach, Adrian jeszcze dużo pracy żeby grać na pierwszym poziomie natomiast cała trójka powinna pomóc w awansie na wymarzony trzeci poziom rozgrywkowy.

Dodaj komentarz