#LGDWPŁ: Znamy składy

Dariusz Żuraw odsłonił karty i wiemy już, kto wystąpi od pierwszej minuty w meczu 20. kolejki Fortuna 1 liga przeciwko Lechii Gdańsk. Mecz rozpocznie się o godzinie 20:00 na Polsat Plus Arenie.

W porównaniu do meczu sprzed tygodnia Dariusz Żuraw zdecydował się na jedną zmianę w składzie. W bramce zobaczymy Krzysztofa Kamińskiego, blok defensywny będą tworzyć David Niepsuj, Marcus Haglind-Sangré, Jarosław Jach, Fabian Hiszpański. Przed nimi zagra dwójka środkowych pomocników Mateusz Szwoch oraz Jakub Grić. Za ofensywę będą odpowiedzialni Dawid Kocyła, Fryderyk Gerbowski i Jime, który zastąpił w wyjściowym składzie Émila Thiakane. Na szpicy oczywiście najlepszy strzelec, kapitan zespołu Łukasz Sekulski.

Lechia: Sarnavsky – Piła, Chindris, Olsson, Kałahur, Zhelizko, Mena, D’ Arrigo, Neugebauer, Khlan, Bobcek

Ławka: Mikułko, Brzęk, Bugaj, Koperski, Gueho, Kardaś, Sypek, Sezonienko, Zjawiński

Wisła Płock: Kamiński – Niepsuj, Haglind-Sangré, Jach, Hiszpański – Szwoch Grić – Kocyła Gerbowski Jime – Sekulski

Ławka: : Zieliński, Lorenc, Janus, Vallo, Thiakane, Tomczyk, Westermark, Laskowski, Szymański

Początek spotkania Lechia Gdańsk – Wisła Płock o 20:00 na Polsat Plus Arenie w Gdańsku. Transmisja na antenie Polsat Sport Premium 2, na platformie Polsat Box Go oraz w PPV poprzez centrum meczowe Statscore.

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

  1. renegat

    tak bardzo optymistycznie stawiam na 0-0 po obronie Czestochowy. ale tu koledzy realisci podpowiadaja mi, ze sie myle. bedzie 4-0 po totalnej dominacji Lechii. gladkie zwyciestwo gdanszczan. a jak bedzie zobaczymy…

Dodaj komentarz