#BBTWPŁ: Znamy składy

Dariusz Żuraw odsłonił karty i wiemy już, kto wystąpi od pierwszej minuty w ligowym spotkaniu przeciwko Bruk – Bet Termalice Nieciecza. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 na stadionie w Niecieczy.

Nafciarze stają dzisiaj do walki w kolejnym ligowym meczu, a ich rywalem będzie GKS Katowice, z którym ostatni raz graliśmy w sierpniu ubiegłego roku i po kapitalnej drugiej połowie wygraliśmy tamto spotkanie 3:1. Do składu wraca po zawieszeniu za kartki kapitan Nafciarzy Łukasz Sekulski oraz Mateusz Szwoch, który mecz z GKS-em rozpoczął na ławce rezerwowych.

Między słupkami zobaczymy dziś Krzysztof Kamiński. Przed nim wystąpi Jakub Szymański, Marcus Haglind-Sangré oraz Jarosław Jach. Na wahadłach wystąpią Kristian Vallo i Fabian Hiszpański. Za środek pola odpowiedzialni będą Mieszko Lorenc z Mateuszem Szwochem. Za szturmowanie bramki rywali odpowiedzialni będą zaś Fryderyk Gerbowski, Jime i ustawiony na szpicy kapitan Nafciarzy Łukasz Sekulski.

Bruk – Bet Termalica: Topór – Wolski, Radwański, Hilbrycht, Spendlhofer, Karasek, Jakubik, Ambrosiewicz, Putivtsev, Nowakowski

Ławka: Loska, Fassbender, Dombrovskyi, Branecki, Wacławek, Zaviiskyi, Bahonko, Trubeh, Jędrasik

Wisła Płock: Kamiński – Szymański, Haglind-Sangré, Jach – Vallo, Lorenc, Szwoch, Hiszpański – Gerbowski, Jime – Sekulski.

Ławka: Zieliński, Janus, Grić, Westermark, Tomczyk, Laskowski, Chrzanowski, Kocyła, Biernat

Początek spotkania na Stadionie Bruk-Bet w sobotę 2 marca o 15:00. Transmisja na Polsat Sport Premium 1, na platformie Polsat Box Go oraz w PPV poprzez centrum meczowe Statscore.