Oceny po meczu #WPŁGKŁ

Trzy punkty są? Są! Za styl nikt punktów nie przyznaje i z tym trzeba się pogodzić. Nafciarze 2:1 pokonali Górnik Łęczna prowadzony przez Pavola Stano, więc te zwycięstwo smakuje wybornie. Jak wypadli indywidualnie nasi zawodnicy?

Skala ocen:

0 Szkoda strzępić ryja, dziękujemy tam są drzwi!
1 – Poniżej krytyki…
2 – Słabo
3 – Poprawnie
– Dobrze
5 – Bardzo dobrze
6 – Klasunia!

Krzysztof Kamiński (3)

Zagrał kolejne spotkanie na poziomie spotkań z rundy wiosennej. Przy bramce bez szans. Można powiedzieć solidnie. Do pełni szczęścia brakuje czystego konta.

Marcus Haglind-Sangré (3)

Nie zdołał zablokować dośrodkowanie, po którym Górnik zdobył bramkę, ale poza tym pewny punkt linii obrony. Widać było wczoraj, że dobrze czuje się wyprowadzając piłkę.

Marcin Biernat (5)

Jak wracać po ciężkiej kontuzji to w takim stylu. Fakt, że Roginić urwał mu się i zdołał trafić do bramki to jedyny minus. Był Uryga, był Michalski, jest Biernat. Ładuje bramki głową aż miło. Szef defensywy i to nie podlega żadnej dyskusji, że to był brakujący element defensywy.

Adam Chrzanowski (3)

W końcu lewonożny obrońca w trójce stoperów. Niczego nie zawalił, a to już dużo patrząc ostatnio na naszych obrońców. Liczę, że na dłużej zadomowi się w pierwszym składzie.

Kristian Vallo (2)

Mogę napisać to samo co po meczu z Termalicą. Bezbarwny występ. Nic nie dał od siebie co można było zapamiętać po tym meczu.

Jakub Grić (4)

Brameczka pierwsza klasa! Odpoczynek na ławce dobrze zrobił, choć blisko było asa kier. Mocno powalczył w środku pola.

Mateusz Szwoch (2)

Brak komentarza. Plus za asystę.

Fabian Hiszpański (3)

Zostawił kawał serducha na boisku. Widać po Hiszpanie ile znaczy dla niego gra w naszych barwach. Fabian trzyma swój poziom i oby trzymał jak najdłużej.

Oskar Tomczyk (2)

Jako rezerwowy radził sobie lepiej. Wczoraj dużo strat i byłem zdziwiony jak zobaczyłem, że wyszedł na drugą połowę. Oby to były pierwsze koty za płoty.

Jime (3)

Gdybyśmy porównywali jego pierwsze mecze w Wiśle do tego co prezentuje aktualnie, to doszlibyśmy do wniosku, że to przepaść. Asysta ciasteczko to trzeba wesołemu Hiszpanowi oddać. Fajnie prowadzi piłkę przy nodze. Niestety ponownie było widać braki w warunkach fizycznych.

Łukasz Sekulski (2)

Słaby występ naszego kapitana. Całkowicie niewidoczny jak dla mnie.

REZERWOWI

Jesper Westermark (3)

Dużo pressował obrońców Górnika. Dużo biegał. Widać było chęci do gry. Czekam na występ od pierwszej minuty. Najlepiej w duecie.

Fryderyk Gerbowski (3)

Wszedł i rozbujał prawą stronę. Na Polonię do podstawowego składu!

Kacper Laskowski (3)

Laska wchodzi na boisko i jest całkiem inna energia. Facet zasługuje na pierwszy plac kosztem Vallo. Po faulu na nim Cisse zobaczył drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę.

Krzysztof Janus (-)

Grał zbyt krótko, żeby móc ocenić. Hasło „Janusem ich” to już klasyk trybun.

David Niepsuj (-)

Grał zbyt krótko, żeby móc ocenić.

TRENER

Dariusz Żuraw (2)

Brak komentarza.

SĘDZIA

Łukasz Szczech (2)

PODSUMOWANIE

Ocena drużyny – 3

Poziom widowiska – 2

Top 3 zawodników

1. Marcin Biernat
2. Jakub Grić
3.
Fryderyk Gerbowski

Komentarze przygotowali Filip Domżałowicz i Mateusz Mrozowski.

fot. Wisła Płock S.A.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz