Wasze oceny po meczu #WPŁSTA

Oceny po meczu Wisła Płock Stal Rzeszów 2.04.2024

Tak jak można było się spodziewać – oceny po tym meczu nie mogły być zbyt wysokie. Spójrzmy jak Waszym zdaniem wypadli indywidualnie piłkarze we wtorkowym meczu ze Stalą Rzeszów.

Oceny w nawiasach są Wasze, 
opisy gry piłkarzy przygotował Filip (TT: Per11os). 

Krzysztof Kamiński bramkarz Wisła Płock

Krzysztof Kamiński (Wasza ocena: 2.2)

W kilku sytuacjach nam pomógł, natomiast przy bramkach mógł się zachować nieco lepiej.

Jarosław Jach (1.8)

W pierwszej połowie całkowicie anonimowy występ. W drugiej części spotkania grał nieco pewniej, ale dalej nie uważam, żeby zagrał dobry mecz.

Marcus Haglind-Sangré obrońca Wisła Płock

Marcus Haglind-Sangre (2.4)

W pierwszej połowie popełnił błąd wypuszczając napastnika gości na sam na sam. Poza tym bez większych pomyłek, ale też bez przebłysków.

Marcin Biernat (2.4)

Przy golu drugim golu dla Stali to on pozwolił oddać strzał rywalowi, przy dobitce również nie zdołał go upilnować. Na plus zgranie piłki do Westermarka przy golu.

Kacper Laskowski Wahadłowy Wisła Płock

Kacper Laskowski (1.9)

Najgorszy mecz Laskowskiego do tej pory w Wiśle. W ofensywie nie dał nic. Ma swoją dużą winę przy pierwszym golu dla Stali. Mam nadzieję, że nie będziemy go więcej zostawiać jako naszego ostatniego zawodnika przy rzutach rożnych, bo jak ten mecz pokazał, w razie kontry może być ciężko...

Fabian Hiszpański Wszechogarniacz Wisła Płock

Fabian Hiszpański (2.5)

W pierwszej połowie fajny mecz w jego wykonaniu, po jego dośrodkowaniu Kocyła stworzył sobie sytuację, wywalczył kilka stałych fragmentów w dogodnych pozycjach, niestety w drugiej połowie obniżył poziom, nie był już tak aktywny.

Fryderyk Gerbowski (2.4)

Dobry mecz Gerbowskiego. W pierwszej połowie po dobrej akcji z Jime był bliski wpisania się na listę strzelców, zaliczył kilka udanych dograń. Powinien mieć asystę po świetnym dośrodkowaniu do Sekulskiego, ale nie zostało ono wykorzystane.

Mateusz Szwoch Środkowy Pomocnik Wisła Płock

Mateusz Szwoch (2.4)

Do pierwszej bramki dla Stali grał bardzo słabo. Natomiast ta bramka nieco go obudziła, zaczął być bardziej widoczny, zaliczył kilka ważnych odbiorów i było go więcej widać w akcjach ofensywnych. Na minus dośrodkowania ze stałych fragmentów. Wiem, że po jednym z nich zdobyliśmy gola, ale dalej odnoszę wrażenie, że to bardziej kwestia przypadku niż dopieszczonej piłki. Uważam, że powinniśmy próbować częściej wykonywać stałe fragmenty Jime albo Hiszpańskim.

Jorge Jimenez Pomocnik Wisła Płock

Jorge Jimenez (2.8 - MVP)

Chyba nasz najlepszy piłkarz w tym meczu, dobrze wyprowadzał piłkę, zagrywał dokładne piłki, grał inteligentnie, dobrze panował nad piłką. Naprawdę solidny występ.

Dawid Kocyła Skrzydłowy Wisła Płock

Dawid Kocyła (1.5)

Mimo niewykorzystanej sytuacji z ósmego metra w pierwszych dwudziestu minutach jeden z naszych najmocniejszych punktów, walczył, przechwytywał, nie popełniał prostych błędów. Raz nawet prawie wjechał z piłką wślizgiem do bramki. Niestety po bramce dla Stali ciężko sobie przypomnieć jakieś dobre akcje w jego wykonaniu.

Łukasz Sekulski Kapitan i Napastnik Wisła Płock

Łukasz Sekulski (2.6)

W pierwszej połowie nie miał zbyt wielu sytuacji do wykazania się, uważam, że dał proporcjonalnie dużo do tego ile mógł. Natomiast w drugiej połowie nie wykorzystał kilku sytuacji. Wiadomo bramka cieszy, ale przy minimalnie lepszej skuteczności mógł mieć dwie.

Rezerwowi

Jesper Westermark Napastnik Wisła Płock

Jesper Westermark (1.7)

Plus za asystę przy trafieniu Sekulskiego, ale to chyba wszystko z pozytywów. Miał kilka sytuacji, w tym jedną wybitnie dobrą, żadnej z nich nie wykorzystał.

David Niepsuj (2.3)

Dobra zmiana, posłał kilka dokładnych dośrodkowań, lekko odświeżył naszą grę.

Oskar Tomczyk Napastnik Wisła Płock

Oskar Tomczyk (1.7)

Grał krótko za krótko żeby ocenić.

Gleb Kuchko (1.6)

Grał krótko za krótko żeby ocenić.

Dariusz Żuraw (1.1)

Wreszcie zobaczyliśmy Wisłę, na którą "da się patrzeć". Niestety piłka nożna to nie jazda figurowa na lodzie i punktów za styl nie ma.

Sebastian Jarzębak (2.4)

Zdecydowanie za dużo było konsultacji z VAR, chociaż to pewnie nie jego wina. Plus za to, że nie biegał bez sensu do monitora. Takie mamy czasy, że doceniamy takie małe rzeczy u sędziów.

Poziom meczu (2.7)

Pozwolę sobie z tą surową oceną zdecydowanie nie zgodzić. No ale też rozumiem, że rozgoryczenie rezultatem wzięło tutaj górę nad obiektywnym osądem.

Wisła Płock Stal Rzeszów oceny piłkarzy
Kopnij dalej

Dodaj komentarz