Wisła Manager – Wasza jedenastka na mecz z Arką

Arka Gdynia Wisła Płock Jedenastka kibiców Nafciarzy

Dzisiaj Wisła gra! Kogo tym razem polecacie trenerowi Żurawiowi? Spoiler alert: jest tylko jedna zmiana względem poprzedniego meczu, czyli jesteście stali w uczuciach.

Nieco słabsza dyspozycja w poprzednim meczu nic nie zmieniła – Waszym największym zaufaniem cieszy się Fabian Hiszpański (93% głosów). W bramce pewniakiem nadal jest Bartek Gradecki (90,5%). Trzeci piłkarz, bez którego nie wyobrażacie sobie składu Wisły, to… Marcin Biernat (90,5%). Dopiero na czwartym miejscu (biorąc pod uwagę jego status w drużynie) jest Łukasz Sekulski (88%).

Cztery na pięć osób postawiło na tego Norwega Szweda Sangre i jedynego w naszej drużynie piłkarza grającego w ostatnim ligowym pojedynku tych zespołów w Gdyni (jeszcze w Ekstraklasie). Waszym dużym zaufaniem (76%) cieszą się także środkowi pomocnicy: Jakub Grić i Fryderyk Gerbowski.

Zacięta walka była o ostatnie miejsca w pierwszej jedenastce. Ostatecznie załapali się do niej Jarosław Jach (54,5%), David Niepsuj i Dawid Kocyła (obaj po 50%). Nieco pokrzywdzony może czuć się Jime, który otrzymał tyle samo głosów, co ostatnia dwójka, ale po pierwsze nie wiadomo czy jest już w pełnej dyspozycji, a po drugie przecież nie posadzę Kocyły na ławce.

Nie było do końca też takie oczywiste, w jakim ustawieniu wg Was powinna zagrać Wisła. O ile nadal skłaniacie się ku grze z trójką obrońców, tak już przednie formacje widzicie w różny sposób. Najwięcej głosów zdobyły: 3-5-2, 3-4-3 i 3-4-2-1, ale swoją drogą widać też u Was spory sentyment do 4-4-2.

Ostatecznie Wasza jedenastka prezentuje się następująco:

Arka Gdynia Wisła Płock. Jedenastka wybrana przez kibiców Nafciarzy.

Gradecki – Jach, Sangre, Biernat, Gric, Szwoch, Hiszpański, Niepsuj, Gerbowski, Kocyła, Sekulski

Arka Gdynia – Wisła Płock
Niedziela, 21 kwietnia 2024
Godz. 12:40
Stadion Miejski w Gdyni (Olimpijska 5)

Kopnij dalej

Dodaj komentarz