Wisła Manager: Wasza jedenastka na Odrę Opole

Odra Opole Wisła Płock XI kibiców

Wasza proponowana jedenastka na mecz z Odrą Opole jest niemal identyczna ze składem, który delegował od pierwszej minuty trener Żuraw przeciwko Motorowi Lublin. Jest tylko jedna zmiana, ale taka... "spektakularna".

Zaczynamy tradycyjnie od bramki. Bartłomiej Gradecki w tym roku jest pewniakiem, widać to w zaufaniu, jakim co tydzień go obdarzacie (tym razem 93,5%). 

Układanie linii defensywnej rozpoczynamy od piłkarza, który jako jedyny uzyskał tym razem Wasze 100% zaufanie. Na „półprawym” zagra Marcin Biernat. W środku oczywiście Marcus Haglind- Sangre (96,5%). Mały problem był z wyborem trzeciego środkowego obrońcy. Adam Chrzanowski i Jarosław Jach uzyskali dokładnie taką samą liczbę głosów (46,67%). Weszła tutaj w życie zasada, którą przed chwilą wymyśliłem, że w takim przypadku ostatecznie zagra piłkarz, który w ostatnim meczu ligowym wyszedł w pierwszej jedenastce, o ile ten mecz nie będzie porażką (jego indywidualnie lub drużyny).

Igor Drapiński najwyraźniej przekonał Was do siebie  ostatnimi występami, bo uzyskał tym razem aż 60% zaufanie (37% tydzień temu). Po przeciwnej stronie boiska hasać będzie standardowo David Niepsuj (63%).

Środek pomocy otwiera słowacki ulubieniec kibiców – Jakub Grić (86,5%), obok niego Mateusz Szwoch (83,5), a za nękanie defensywy gospodarzy odpowiedzialni będą Fabian Hiszpański (76,5%) i Dawid Kocyła (70%).

Na koniec największa niespodzianka – w Waszej jedenastce miejsce stracił etatowy kapitan Nafciarzy! Zanosiło się na to od kilku tygodni. Coraz mniej głosów w XI kibiców, coraz gorsze noty w pomeczowych ocenach i stało się. Miejsce na szpicy ataku Waszym zdaniem powinien zająć Jesper Westermark. Dla porządku dodajmy, że różnice nie były wielkie (53,5% do 46,5% na korzyść Szweda).

Formacja bez zmian: 3-4-2-1

Ostatecznie Wasza jedenastka na mecz z Odrą Ople prezentuje się następująco:

Odra Opole Wisła Płock XI kibiców

Gradecki – Chrzanowski, Sangre, Biernat, Gric, Szwoch, Drapiński, Niepsuj, Hiszpański, Kocyła, Westermark

Odra Opole – Wisła Płock
Niedziela, 12 maja 2024
Godz. 15:00
Stadion Miejski ul. Oleska 51, Opole

Kopnij dalej

Dodaj komentarz