Z Wisły do Wisły?

Jak donoszą nasze źródła ale też twitterowi eksperci z Krakowa, Miki Villar ma zamienić Wisłę Kraków na Wisłę Płock! Hiszpański skrzydłowy na dniach ma podpisać kontrakt z Nafciarzami!

Villar ma za sobą udany sezon w drużynie „Białej Gwiazdy”. W dwudziestu dziewięciu spotkaniach zanotował pięć bramek i dołożył do tego pięć asyst. Co ciekawe, Miki do Polski trafił z UD Ibiza, z tego samego klubu z którego do Płocka przyjechał Davo. Czy plotki się potwierdzą? Czy Villar będzie naszym drugim Davo? Odpowiedzi na te pytania poznamy zapewne niebawem.

Kopnij dalej

Ten post ma 3 komentarzy

 1. zksP

  Hm… z jednej strony wolałbym żeby szukali wyróżniających się graczy np w Chojniczance, czy Polonii Bytom gdzie zrobiono niezły wynik i może jest ktoś, komu warto dać szansę, ewentualnie za granicą… Tutaj trochę zawodnik negatywnie zweryfikowany przez zaplecze ekstraklasy, skreślony przez Wisłę Kraków (co mimo częstego braku kompetencji w polskich klubach jednak najbardziej niepokoi). Liczby nie wyglądają tak źle, podobno na wiosnę grał duużo słabiej i to zapewne jest nasz pomysł – dać szansę odrodzić się u nas. Teoretycznie nie musi przychodzić w ciemno, bo mógł skonsultować się z Davo i Jime, więc może nie będzie takim typowym zdesperowanym najemnikiem (jak Spremo). Do tego jest wspomniany Jime, więc może nie będzie takiej paki jak w Krakowie, ale będzie miał się do kogo odezwać. Może to wypalić… Choć liczę na jeszcze ciekawsze strzały. 😉
  Właściwie to od dawna mamy taką posuchę na skrzydłach i od dawna tak mi to przeszkadza, że pokładam nadzieję w każdym transferze na skrzydło.

 2. renegat

  jestem za. zawodnik odnajdywal sie bardzo dobrze w grze kombinacyjnej, statystyki rowniez calkiem niezle za poprzedni sezon. pytanie tylko na jakiej pozycji widzi go trener Misiura, bo rzekomo preferuje 3-5-2, a to skrzydlowy? no chyba, ze Vallo odchodzi, a Laskowskiego trener nie widzi jako zmiennika dla Davida Niepsuja. ale moze najpierw wyjasnijmy o co chodzi, bedziemy grali wahadlami czy skrzydlami?
  .
  dostepny jest rowniez Szymon Sobczak, ale z drugiej strony mamy Seksulskiego, Westermarka, Oskara Tomczyka, a takze… Sebastian Strozik wroci ze Stali Stalowa Wola po niezlych wystepach i moze w koncu dostanie szanse.
  .
  w kazdym razie licze przede wszystkim na 2 transfery. Nagamatsu ze Znicza Pruszkow, co jest calkiem realnym ruchem. a do tego Kacper Karasek z Termaliki Nieciecza, ale tutaj wydaje mi sie, ze ten ruch jest poza naszym zasiegiem finansowym.
  .
  poza tym chcialbym wiedziec, ktore wygasajace kontrakty zostana automatycznie przedluzone lub ewentualnie zaproponowane nowe. bo naprawde chcialbym widziec w naszym klubie w nastepnym sezonie graczy pokroju Niepsuja, Szwocha, Grica, Biernata, Drapinskiego, Cielemeckiego, Spremo czy Vallo…. nad Thiakane mozna sie jeszcze zastanowic. w kazdym razie dla wymienionych graczy widze przyszlosc w naszym klubie. dlatego jestem ciekawy decyzji dzialaczy i trenera Misiury.

 3. renegat

  i oczywiscie przedluzyc z Gerbowskim, ale myslalem, ze juz bardzo dawno to zrobiono z kontraktem na 4-5 lat.

Dodaj komentarz