Nafciarski Przegląd Mediów #1 -7:0 ZGŁOŚ SIĘ!

#NPM co tydzień będziemy robić przegląd prasy, audycji radiowych oraz social mediów. Sprawdzimy co ciekawego napisano lub powiedziano o Wiśle. Docelowo #NPM będzie pojawiał się co wtorek do południa, żebyście mieli co czytać do smacznej kawusi.

Po dwóch kolejkach Wisła Płock nadal jest liderem Ekstraklasy, Z siedmioma zdobytymi bramkami, bez żadnej straconej!. Zebraliśmy dla was najciekawsze artykuły i wypowiedzi dziennikarzy sportowych po meczu z Wartą Poznań.

PiłkaNożna.pl – Koncert Wisły Płock

Po dwóch kolejkach nowego sezonu Wisła Płock z dumą zajmuje fotel lidera i musiałoby zdarzyć się coś niesamowitego, żeby po tej serii gier go straciła. Nafciarze mają komplet punktów, ale imponują także statystykami bramkowymi. Strzelili siedem goli, nie tracąc przy tym żadnego

Całość artykułu: Koncert Wisły Płock – Ekstraklasa – Wydarzenia – PiłkaNożna.pl (pilkanozna.pl)

Weszło.comDavo: Styl Wisły Płock jest dość hiszpański.

Bardzo podoba mi się nasz styl, bo według mnie jest dość hiszpański. Wychodzimy wysoko z pressingiem i próbujemy rozgrywać akcje od tyłu. Podoba mi się to, co widzę i mam nadzieję, że będziemy się tego trzymać.

Foto Wisła Płock

Całość wywiadu przeczytacie tu: Davo: Styl Wisły Płock jest dość hiszpański – weszlo.com

igol.pl – Davo robi różnicę…

W pochwałach dla Wisły Płock nie można ograniczać się do samych rezultatów. Na docenienie zasługuje także gra „Nafciarzy”. Są nastawieni na ofensywę, stosują wysoki pressing, a ich styl charakteryzuje dominacja, którą narzucają rywalowi.

Całość znajdziecie tu: Davo robi różnicę, Wisła Płock liderem! (igol.pl)

Weszło.com – Na Davo trafiliśmy dość przypadkowo

Prawda jest jednak taka, że na Davo trafiliśmy dość przypadkowo, bo jeden z agentów polecił nam innego zawodnika z poziomu Segunda Division B. Oglądaliśmy mecz Ibizy z jakimś innym zespołem i analizowaliśmy zupełnie innego piłkarza. W tamtym spotkaniu Davo się bardzo wyróżniał. Zresztą szybko doszliśmy do wniosku, że chcielibyśmy sprowadzić akurat jego.

Foto Wisła Płock

Całość wywiadu z Dyrektorem Sportowym Pawłem Magdoniem przeczytacie tu: Magdoń: – Na Davo trafiliśmy dość przypadkowo [WYWIAD] (weszlo.com)

RadioMixx – My Chcemy Gola 154. Książkowo wrócili na swoje pozycje

Czy Płocka loża szyderców nadal krytykuje? Posłuchajcie: My Chcemy Gola 154. Książkowo wrócili na swoje pozycje | rmixx.pl – kochamy muzykę!

Płock.fm – Celem górna ósemka

Jakie cele przed Wisłą Płock stawia Tomasz Marzec? Dowiecie się z dzisiejszej rozmowy.

Foto Wisła Płock

Link do odsłuchania: Celem górnka ósemka – PłockFM | PłockFM (plock.fm)

Twitter – czyli najlepsze perełki

Jak znajdziecie ciekawe artykuły, audycje czy Twitty związane z naszym klubem podsyłajcie nam w komentarzach!

Kopnij dalej

Dodaj komentarz