Krótka Piłka z Fryderykiem Gerbowskim

Do czwartej Krótkiej Piłki zaprosiliśmy wypożyczonego w środę do Stali Mielec Fryderyka Gerbowskiego. Dowiecie się kiedy padł pomysł wypożyczenia czy jakie jest największe marzenie młodego Nafciarza.

Zaczynamy!

Czy przed startem sezonu myślałeś o wypożyczeniu? Czyj był to pomysł żebyś odszedł na rok do Stali Mielec? Rozmawiałeś z trenerem Majewskim przed podjęciem decyzji?

Z tylu głowy gdzieś się pojawiły takie myśli czy może warto udać się na wypożyczenie aby cały czas grać, decyzje chciałem podjąć po obozie na którym bardzo dobrze się czułem. Trener powiedział mi ze będę mieć ciężko ze względu na rywalizację w środku pola i dnia wczorajszego (02.08.22) o późnej godzinie dowiedziałem się ze jest opcja żebym już następnego dnia mógł trenować ze Stalą Mielec. To był impuls i podjąłem wspólnie z rodzina i menadżerem decyzje o wypożyczeniu.

Foto Wisła Płock

Trener Stano ustawiał Cię na różnych pozycjach. Z wysokości trybun było widać, że najlepiej czujesz się na środku boiska. Gdzie Ty czujesz się najlepiej? Jeśli na środku to bardziej „6” czy „8”?

Bardzo lubię grać przodem do gry, wtedy widzę najwięcej i najlepiej czuje się na boisku. Nie mam zdania czy lepiej czuje się na „6” czy na „8” ,to bardzo podobne dla Mnie pozycje i na każdej z nich czuje się dobrze.

Pierwsza połowa za nami 🙂 Czy sędzia doliczy coś do drugiej połowy?

Patrząc na kolegów z drużyny, którzy w poprzednim sezonie byli na wypożyczeniach nie boisz się, że w Stali ciężko będzie łapać minuty?

Przechodzę do Stali Mielec, aby właśnie te minuty wraz z doświadczeniem zdobywać. Wszystko leży w Mojej głowie i nogach.

Największe piłkarskie marzenie?

Zagrać w Finale Ligi Mistrzów – jak dla Mnie nie ma nic lepszego, od klimatu meczu tej rangi!

Sędzia dolicza jedno pytanie!

Masz świadomość tego, że http://nafciarski.pl będzie miał na Ciebie oko? Nie stresuje Cię to?

Mam tego świadomość dostałem również dużo miłych i pozytywnych wiadomości od kibiców oraz znajomych że będą śledzili moje poczynania w Stali Mielec. Bardzo Mnie to cieszy i dodatkowo motywuje.

Foto Wisła Płock

Dzięki Gerboś że się zgodziłeś odpowiedzieć na nasze pytania. Życzymy Ci żebyś w Stali grał jak najwięcej i żeby kontuzje omijały Cię bokiem! POWODZENIA!!!

Jak Wam się podoba nasza seria Krótka Piłka? Kogo następnego mamy zaprosić?

Linki do poprzednich Krótkich Piłek:

Krótka piłka z Dawidem Kocyłą – Nafciarski blog

Krótka piłka ze Stevem Kapuadim – Nafciarski blog

Krótka Piłka z Aleksandrem Pawlakiem – Nafciarski blog

Kopnij dalej

Dodaj komentarz