Oceny po meczu #ZAGWPŁ

Czas wystawić Nafciarzom oceny za niedzielny mecz z Zagłębiem Lubin. Jest lepiej niż tydzień temu, ale nadal daleko do tego co było jeszcze miesiąc temu. Czas start!

Skala not:
1
 – kompromitująco
2 – fatalnie
3 – bardzo słabo
4 – słabo
5 – przeciętnie
6 – dobrze
7 – bardzo dobrze
8 – świetnie
9 – rewelacyjnie
10 – fenomenalnie (klasa światowa)

Krzysztof Kamiński – 4,8

Widać że Krzysiek sporo czasu spędził przyspawany do ławki. Dodatkowo dało się wyczuć że za wszelką cenę nie chciał popełnić błędów Bartka i przez to sprawiał wrażenie przyspawanego do linii bramkowej. Pierwszy stracony gol trochę na jego konto, ale też można to podpiąć pod brak czucia gry.

Michał

Aleksander Pawlak – 5,2

Bramka stadiony świata, w ofensywie dawał coś na plus, a defensywie często spóźniony, często zdezorientowany, widać u niego że ta pozycja prawego obrońcy to nie do końca to co mu pasuje. Wahadło to jego żywioł. 

Michał

Anton Krivotsyuk – 3,6

Lewonożny stoper na pozycji pół-prawego i na dodatek z Olkiem Pawlakiem na boku obrony, to się chyba nie mogło udać. Widać było że często gubił się w ustawieniu. Może to brak ogrania na tej pozycji, może to dyspozycja dnia. Generalnie nie zachwycił.

Michał

Steve Kapuadi – 5,8

Dało się wyczuć że to nie ten sam Steve którego oglądaliśmy w poprzednich spotkaniach. W defensywie poprawnie ale bez rewelacji. Jak pokazują powtórki i analizy dostał czerwoną kartkę za nic, mam nadzieję że klub będzie się odwoływać od tej decyzji sędziów. 

Michał

Piotr Tomasik – 5,0

foto Zagłębie Lubin

Jak cały blok defensywny, zagubiony i bez ładu i składu. Przy bramce numer jeden dla Zagłębia jakimś cudem znalazł się na pozycji stoper, krył przy dośrodkowaniu własne plecy co skończyło się strata bramki. W ofensywie trochę niewidoczny, brakowało błysku i chyba siły.

Michał

Dominik Furman – 6,2

Jedyny który zagrał to co zawsze do tej pory, walecznie w destrukcji, próbował czegoś do przodu ale i jemu nie wychodziło.

Michał

Mateusz Szwoch– 5,8

Widać było aktywności i chęci ale i też bezproduktywne granie.

Michał

Kristian Vallo – 6,8

W ofensywie najlepszy, próbował, szarpał, jak nie strzałem do rozegraniem albo dośrodkowaniem. Cofał się też do defensywy asekurując Olka. Widać że powołanie do kadry dodało mu trochę skrzydeł.

Michał

Davo – 5,8

Ustawiony na 10 próbował odnaleźć się na tej pozycji wymiennie z Dawidem Kocyła. Druga bramka stracona przez Wisłę po jego próbie niekonwencjonalnego odegrania piłki. W ofensywie trochę osamotniony w swoich poczynaniach. W ostatnich sekundach miał na głowie piłkę meczową, niestety jego uderzenie o centymetry minęło słupek.

Michał

Dawid Kocyła – 3,8

Zagrał, zrobił minuty młodzieżowca, może jak będzie grał regularnie to zacznie to wyglądać lepiej i przynosić jakaś korzyść oprócz statystyk.

Michał

Łukasz Sekulski – 4,4

P-O-M-I-D-O-R 

Michał

REZERWOWI:

Mateusz Lewandowski – 4,8

Na tle Sekula wypadał bardzo dobrze, w jednej sytuacji zabrakło chyba instynktu bo zamiast przyjąć i huknąć pod ladę próbował podawać kolegom.

Michał

Damian Warchoł– 5,5

Ostatni raz Damiana widziałem w sparingu z Arką. Bardzo cieszy jego powrót na boisko i oby wszelki pech i kontuzje omijały go szerokim łukiem. Miał szansę na bramkę po uderzeniu głową.

Mateusz

Milan Kvocera – 5,3

Biegać potrafi, ale sam to może sobie biegać w sprincie ale nie na boisku z kolegami.

Michał

Filip Lesniak – Grał zbyt krótko

Jakub Rzeźniczak – Grał zbyt krótko

Pavol Staňo – 5,5

Podsumowanie

Średnia ocen drużyny – 5,2

Trójka najlepszych zawodników według ocen:
1. Kristian Vallo – 6,8
2. Dominik Furman – 6,2
3. Davo, Mateusz Szwoch, Steve Kapuadi – 5,8

Trójka najgorszych zawodników według ocen:
1. Anton Krivotsyuk – 3,6
2. Dawid Kocyła – 3,8
3. Łukasz Sekulski – 4,4

Zdjęcia pochodzą ze strony www.wisla-plock.pl

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz