Nafciarski Przegląd Mediów #21 – ŚPIĄCZKA NAFCIARZY

W 21. kolejce przegraliśmy u siebie z Pogonią, choć wiele wskazywało na to, że  zdobędziemy pierwszy punkt w rundzie. Gole w doliczonym czasie jednym dają szczęście, drugim zabijają nadzieję. Kiedy na początku rundy jesiennej sunęliśmy autostradą do nieba, wszyscy zastanawiali się kiedy Wisła się złamie, dziś wszyscy zadają sobie pytanie – kiedy Wisła się przełamie?

Nie można bowiem oprzeć się wrażeniu, że Nafciarze nie przebudzili się jeszcze z zimowego snu. 

Oby z Kielc przyszło nam wracać w dobrych humorach.

Tymczasem co o naszym meczu można przeczytać w mediach? Zobaczmy.

Zaczynamy jak zwykle zapisem tekstowym konferencji prasowej po #WPŁPOG z udziałem trenerów obu drużyn: https://www.wisla-plock.pl/pl/konferencja-prasowa-po-meczu-wplpog-10502

RMIXX.PL: My Chcemy Gola 174. Apeluję do kibiców, by właśnie teraz wspierali Wisłę – Paweł Sobczak

fot. Sebastian Wiciński / Wisła Płock S.A.

Obaj wiemy, że bramka stracona w pierwszej minucie czy w ostatniej, to porażka jest porażką. Zgodzę się z tobą, że był to mecz walki. Pogoń była chyba piłkarsko drużyną lepszą w tym meczu.

– Też tak uważam, niestety, przykro, bo czwarta porażka z rzędu trochę niepokoi. Mimo wszystko we wczorajszym meczu Pogoń była tym zespołem zdecydowanie lepszym. Wisła stwarzała sobie sytuacje, chociaż więcej było ze stałych fragmentów gry. Natomiast Pogoń potrafiła skleić akcje zespołowe, czego efektem była bramka, która zabrała nam ten cenny punkt.

Całość tutaj: https://rmixx.pl/my-chcemy-gola/my-chcemy-gola-174-apeluje-do-kibicow-by-wlasnie-teraz-wspierali-wisle-pawel-sobczak

RMIXX.PL: Czwarta porażka z rzędu stała się faktem. Wisła u siebie przegrywa z Pogonią

fot. Sebastian Wiciński / Wisła Płock S.A.

Sporo się działo w Płocku na zakończenie zimowego okna transferowego, więc i sporo zmian w wyjściowej jedenastce Nafciarzy. Na lewą stronę defensywy powrócił Piotr Tomasik. W środku pola przy Dominiku Furmanie (kapitan) zagrał od 1. minuty Filip Lesniak. W ataku przy strzelcu jedynego do tej pory gola w 2023 roku dla Wisły, Marko Kolarze, wystąpił nowy napastnik wypożyczony z Korony Kielce Bartosz Śpiączka. 

Całość: Czwarta porażka z rzędu stała się faktem. Wisła u siebie przegrywa z Pogonią | rmixx.pl – kochamy muzykę!

TPCOM.PL: Po bardzo dobrym meczu Wisła przegrywa z Pogonią 0:1. Zaczarowana bramka

fot. Sebastian Wiciński / Wisła Płock S.A.

Pół minuty przed końcem doliczonego czasu gry, zawodnik Pogoni Vahan Bichakhachyan strzelił zwycięskiego gola. Wisła przegrała czwarty w rundzie rewanżowej pojedynek. Porażka boli, zwłaszcza, że spotkanie było wyrównane i powinno zakończyć się znacznie wyższym wynikiem, niestety nie miał kto wpakować piłki do siatki.

 Oglądając spotkanie Wisła – Pogoń miało się wrażenie, że padnie grad bramek. Piłkarze obu drużyn obijali bramkarzy, słupki i poprzeczki. Dwa znakomite strzały oddał Mateusz Szwoch, kilka razy swój kunszt pokazał Rafał Wolski. Podobnie goście, których strzały fantastycznie bronił Krzysztof Kamiński.

Nie została uznana bramka po rzucie karnym wykonanym przez Sebastiana Kowalczyka, a to była jedyna sytuacja, która zakończyła się piłką w siatce.

A jednak bramka była jak zaczarowana, piłka mijała ją wielokrotnie. I kiedy wydawało się, że wynik się nie zmieni, a pojedynek zakończy się sprawiedliwym remisem, 30 sek przed końcem doliczonego czasu gry, Vahan Bichakhachyan strzelił zwycięskiego gola. Wisła przegrała czwarte w tym roku spotkanie.

Klikajcie tu: https://tp.com.pl/artykul/po-bardzo-dobrym-meczu/1408002.amp

PORTALPLOCK.PL: Bramka w doliczonym czasie gry pogrążyła Wisłę. Kolejna porażka Nafciarzy

fot. Sebastian Wiciński / Wisła Płock S.A.

Wisła nie musiała przegrać tego spotkania, bo Nafciarze mieli swoje okazje, zwłaszcza w pierwszej połowie. Tym razem podopieczni Pavola Stano nie mogą mówić o pechu, bo szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy choćby w przypadku rzutu karnego. Nafciarze muszą wziąć się w garść, bo już w najbliższą sobotę grają na boisku walczącej o utrzymanie Korony Kielce.

Cała relacją pod linkiem: https://portalplock.pl/wiadomosci/bramka-w-doliczonym-czasie-gry-pograzyla-wisle-kolejna-porazka-nafciarzy/zNsdXqItovwk7aVXjGGw

Na koniec jeszcze kulisy meczu #WPŁPOG, które znajdziecie pod linkiem:

I teraz gorzka pigułka komentarzy z Twittera. 

Łapcie! Ale UWAGA – przedawkowanie grozi złym samopoczuciem.

I tego się trzymajmy!!!! 

CZY WYGRYWASZ CZY NIE, JA I TAK KOCHAM CIĘ!

Kopnij dalej

Dodaj komentarz