[WYNIKI] SPORTOWY WEEKEND W PŁOCKU (26-28 MAJA)

Ostatnie dwa tygodnie to istny koszmar z perspektywy kibica Wisły Płock. Ale świat się nie zatrzymuje, trzeba robić swoje. Na przykład zebrać i wrzucić tutaj wszystkie wyniki płockich drużyn z ostatniego weekendu.

Ekstraklasa

Właśnie sobie uświadomiłem, że po raz ostatni, przynajmniej w tym roku, możemy dać taki nagłówek w Sportowym Weekendzie 🙁 Przegraliśmy w Krakowie, każdy widział jak to wyglądało, więc nie ma sensu tego komentować. Dla potomnych zostawię tutaj tylko tweet Mateusza Borka, który mówi w zasadzie wszystko o postawie naszych piłkarzy. Nie tylko w tym meczu.

Ekstraklasa

Cracovia Kraków – Wisła Płock 3:0 (1:0)

Drugi zespół całkiem przyzwoicie zaprezentował się w Ostrołęce. W pierwszej połowie Nafciarze mieli dużą przewagę, w drugiej w zasadzie od początku musieli gonić wynik po totalnie nieodpowiedzialnym zagraniu Wojciecha Mazurowskiego. Udało się wyrównać w końcówce po bramce jednego z naszych najbardziej obiecujących juniorów.

Wydarzeniem meczu bezapelacyjnie było pojawienie się w naszych barwach piłkarza, o którym żaden kibic Wisły nigdy wcześniej nie słyszał. Takie mamy teraz czasy.

forBet IV Liga Mazowiecka

Narew Ostrołęka – Wisła II Płock 1:1 (0:0)

Szymon Leśniewski 84′

Juniorzy powoli kończą granie w swoich ligach. W ten weekend zmagania w Centralnej Lidze Juniorów zakończyła drużyna U-17. Chłopaki zajęli czwarte miejsce w swojej grupie, co oznacza, że w kraju plasują się mniej więcej na pozycji 7-8.

Meczem weekendu w Akademii bez wątpienia było spotkanie drużyny U-19 z Widzewem Łódź. Po regulaminowych 90 minutach było 1:3, ale po raz kolejny nasi juniorzy pokazali jak walczy się do końca. Ostatecznie udało się tylko zremisować, ale tak ambitna postawa naszych młodych piłkarzy może budować. Szkoda, że ich starsi klubowi koledzy tak nie potrafią…

Liga Makroregionalna U-19 (gr. A)

Wisła Płock – Widzew Łódź 3:3

Holovko 65′, Iwiński 90+1’, Babor 90+2’ 

A2 Junior Ekstraliga U-18 (RW)

Znicz Pruszków – Wisła Płock 0:4

Myszkowski 8′, Tomczyk 27′, Tomczyk 69′,  Myszkowski 88′

Centralna Liga Juniorów U-17 (gr. I)

Wisła Płock – ŁKS Łódź 3:1

Babor 44’, 45’ , Cytacki 73′

B2 Junior Młodszy RW Ekstraliga U-16

 Legia Warszawa – Wisła Płock 2:1

Chrobot 90′

Centralna Liga Juniorów U-15 RW (gr. A)

Escola Varsovia – Wisła Płock 7:1

Tarasiuk 18′

C2 Trampkarz Ekstraliga U-14 (RW)

Broń Radom – Wisła Płock 1:0

Drużyna kobiet planowo wygrała mecz wyjazdowy w Łodzi. Nafciarski pewnie idą po awans. Do rozegrania pozostały jeszcze trzy kolejki, przewaga nad Polonią Warszawa wynosi nadal 4 punkty.

III liga kobiet

Kolejarz Łódź – Wisła Płock 0:4

Kusa 13′, 41′ 49′ , Majchrzak 63

Kopnij dalej

Dodaj komentarz