Adam Chrzanowski na wylocie?

Jak wynika z naszych informacji z Nafciarzami może pożegnać się Adam Chrzanowski. Trener Marek Saganowski nie widzi dla niego miejsca w swoim zespole.

Urodzony 31 marca 1999 roku w Warszawie obrońca swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w KS-ie Raszyn. Stamtąd przeszedł do Znicza Pruszków. Po debiucie w pierwszej drużynie na poziomie trzeciej ligi przeniósł się do Lechii Gdańsk. Latem 2016 roku został wypożyczony do młodzieżowej drużyny ACF Fiorentina. We Włoszech spędził rok. Następnie wrócił do Lechii, w której rozegrał rundę wiosenną sezonu 2017/2018. W następnym sezonie udał się na półroczne wypożyczenie do Wigier Suwałki.

Zimą 2020 roku podpisał kontrakt z włoskim Pordenone Calcio, choć wiosnę 2020 roku spędził na wypożyczeniu w Miedzi Legnica. W sezonie 2020/2021 grał w Serie B w barwach Pordenone. Przed rundą wiosenną sezonu 2021/2022 trafił do Wisły na wypożyczenie, a przed następnym sezonem został wykupiony.

W barwach nafciarzy rozegrał 28 spotkań.

Zainteresowanie obrońcą wyraża m.in. GKS Tychy, a także klub zagraniczny.

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

  1. renegat

    nie wiem po co go chca sprzedac? klopot bogactwa, a moze po prostu wysoki kontrakt? czyzby miasto obnizalo koszty? ale przeciez Audioriver kosztuje bardzo duzo, a nas stac…

Dodaj komentarz