Stacjonarna sprzedaż biletów na otwarcie ORLEN Stadionu!

Już dziś o godzinie 9:00 ruszy także stacjonarna dystrybucja biletów na domowy mecz otwarcia ORLEN Stadionu Wisły Płock z Polonią Warszawa. Początek spotkania 7. kolejki Fortuna 1. Ligi w sobotę 2 września o godzinie 17:30. Zachęcamy jednak do zarezerwowania sobie całego dnia na to piłkarskie święto, bo warto będzie zjawić się przy ulicy Łukasiewicza 34 znacznie wcześniej! Więcej szczegółów tutaj. Przypominamy także o sprzedaży karnetów i pakietów na ten sezon oraz o darmowej komunikacji miejskiej.

Już wkrótce drużyna trenera Marka Saganowskiego zagra na własnym obiekcie z Polonią Warszawa w ramach 7. kolejki rozgrywek Fortuna 1. Ligi. Mecz otwarcia ORLEN Stadionu zaplanowano na sobotę 2 września, na godzinę 17:30, a po internetowej jutro o godzinie 9:00 uruchomimy stacjonarną sprzedaż biletów dla wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w tym wydarzeniu. Przypominamy również o możliwości kupna karnetów i pakietów na ten sezon.

Wejściówki można nabyć też przez internet na bilety.wisla-plock.pl, ale niezbędne jest do tego posiadanie konta w systemie sprzedaży. Jak je założyć?

Bilety będą również dostępne stacjonarnie na stoisku Wisła Płock FanShop przy ORLEN Stadionie (w ramach zastępstwa za trwającą przeprowadzkę punktu, lecz jest tu możliwy jedynie zakup wejściówek) oraz w Galerii MAZOVIA według stałego harmonogramu.

Do Waszej dyspozycji będzie teraz pełne 15 004 miejsca na trybunach A, B, C i D, z czego ostatnia z nich przewidziana jest dla kibiców aktywnie dopingujących. Gorąco liczymy, że uda nam się w komplecie zapełnić ORLEN Stadion! Wciąż zachęcamy też do kupna niezwykle opłacalnych karnetów na ten sezon. 

UWAGA! Informujemy, że na mecz otwarcia z Polonią Warszawa wyjątkowo nie ma możliwości zakupienia biletów VIP. Bez zmian można jednak oczywiście kupować karnety VIP.

Cennik biletów na mecze Wisły Płock:

– bilet normalny (trybuna A/C/B+D): 40/30/25 zł;

– bilet ulgowy (trybuna A/C/B+D): 35/25/20 zł;

– bilet dziecięcy 7 – 13 lat (wszystkie trybuny): 10 zł;

– bilet dziecięcy do 6 lat (wszystkie trybuny): 0 zł;

– bilet rocznik 1947 (wszystkie trybuny): 1 zł.

– bilet dla osób na wózkach i opiekunów (wszystkie trybuny): 20 zł.

Objaśnienia biletów:

– bilet normalny przysługuje wszystkim osobom dorosłym powyżej 18. roku życia (powyżej 18. roku życia oznacza od dnia 18. urodzin);

– bilet ulgowy przysługuje wszystkim uczniom i studentom do 26. roku życia za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej (do 26. roku życia oznacza do ostatniego dnia przed dniem 26. urodzin), a także kobietom, emerytom, rencistom, weteranom wojennym, osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom (trzeba okazać dokument – ze względu na zmianę systemu biletowego, dane będą wprowadzane z takich dokumentów, by bilet był naliczany ze zniżką)

– bilet dziecięcy przysługuje dzieciom poniżej 13. roku życia (poniżej 13. roku życia oznacza do dnia 13. urodzin);

– bilet rocznik 1947 przysługuje wszystkim osobom urodzonym w 1947 roku.

Bilety można kupić przez internet na bilety.wisla-plock.pl, bądź stacjonarnie w punktach Wisła Płock FanShop:

– w dni powszednie w godzinach 9:00 – 17:00 (stoisko ORLEN Stadion, ul. Łukasiewicza 34 – do zakończenia przeprowadzki punktu);

– od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00 – 21:00 oraz w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00 Galeria Mazovia, ul. Wyszogrodzka 127).

Kontakt w sprawie sprzedaży: Tomasz Beczak, tel. 693 360 069.
E-mail: tomasz.beczak@wisla-plock.pl lub bilety@wisla-plock.pl.

fot. Wisła Płock S.A.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz