[KONKURS] FOTKA ZE STADIONU

Mecz otwarcia z Polonią Warszawa zbliża się wielkimi krokami. Już w tą sobotę otworzymy nowy, piękny rozdział w historii naszego klubu. Jeżeli jeszcze nie masz biletu na ten mecz, albo chciałbyś kogoś przekonać do uczestnictwa w tym wydarzeniu wręczając mu darmową wejściówkę, trafiłeś pod dobry adres!

W poprzednim tygodniu informowaliśmy Was, że otrzymaliśmy od klubu pakiet voucherów, które będzie można zamienić na bilety na mecz z Polonią. Nasze vouchery upoważniają do zajęcia miejsca na sektorze C2, czyli jednym z tych z najlepszą widocznością. Bilety na ten sektor (jak i wszystkie inne „na prostej”) nie są już dostępne w sprzedaży. Ten konkurs to ostatnia szansa, żeby je zdobyć!

Zasady są proste:

1. Konkurs prowadzony jest na Twitterze i Facebooku niezależnie. Pod postem konkursowym, na wybranym przez Ciebie portalu, wrzuć jedno lub kilka zdjęć ze stadionu / spod stadionu. Możesz dodać dowolną liczbę postów.

2. Nie musi to być fotka aspirująca do nagrody Grand Press Photo 🙂 Ważne, żeby była wykonana przez Ciebie!

3. Osoby, których fotki zdobędą największą liczbę polubień otrzymają od nas podwójne zaproszenia. Voucherów do rozdania mamy jeszcze kilkanaście, więc szansa na ich zgarnięcie jest naprawdę duża 🙂

Konkurs trwa do jutra (wtorek), do godziny 19:47. Zwycięzców powiadomimy niezwłocznie po jego zakończeniu. Vouchery będą do odbioru na stacji paliw e-co na ulicy Targowej od środy (godz. 8-16). W uzasadnionych przypadkach odbiór w innych godzinach będzie możliwy po indywidualnym umówieniu na priv 😉


Mecz otwarcia Orlen Stadionu im. Kazimierza Górskiego odbędzie się w sobotę 2 września o godzinie 17:30. Wisła Płock podejmie Polonię Warszawa. Pierwszy raz do dyspozycji kibiców będą wszystkie miejsca, czyli 15 004. Na stadion dojechać będzie darmową w tym dniu komunikacją miejską.

Przed meczem, w samo południe wystartuje impreza z okazji otwarcia. Przygotowanych jest dużo atrakcji. Na terenach przed obiektem rozstawią się dmuchańce: zjeżdżalnie, tor przeszkód i mega piłkarzyki. Będzie można sprawdzić swoją celność i refleks, przejechać się na symulatorze WRC czy poskakać na eurobungee. A także posłuchać płockich zespołów: Wataha, Klisze i Forget Me Not. Będzie też miejsce do zaspokojenia głodu.

Na godz. 16 zaplanowane jest symboliczne otwarcie. Później koncert zagra zespół Goosebumps. Muzycy wykonują same hity – podczas wielkiego otwarcia zaśpiewają covery znanych i popularnych piosenek.

Dzień wcześniej, 1 września będzie można zajrzeć do różnych zakamarków Orlen Stadionu. Wycieczki wystartują w piątkowe popołudnie o 15, wejścia co pół godziny.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz