#SWIĘTONAFCIARZY – Wasze wspomnienia: Andrzej Przerada

Zaledwie kilka dni dzieli nas od otwarcia w całości nowego domu Nafciarzy. Czekamy wszyscy z niecierpliwością na ten moment, a w międzyczasie zapraszamy was do dzielenia się wspomnieniami związanymi z obiektem przy ulicy Łukasiewicza 34.

Swoimi wspomnieniami podzielił się z nami były zawodnik naszego klubu Andrzej Przerada.

Moim jednym z wielu wspaniałych wspomnień jest tunel, a dokładniej przejście przez niego na boisko tuż przed meczem. Za każdym razem towarzyszyło mi tyle emocji, że nie jest się w stanie ich opisać słowami. Stres, a jednocześnie podekscytowanie i poczucie adrenaliny przeszywało całe moje ciało, ale dawało niesamowitego „kopa” i wolę walki o wygraną. Niejeden zespół wymiękł.

Kolejnym miejscem w mojej pamięci, które wywołuje we mnie tyle emocji jest słynna „PAPIEŻÓWKA”. Spędziliśmy tam z chłopakami świetne chwile. Każdy był dumny, że mógł tam nocować.

Warto wspomnieć również o pamiętnym meczu ze Stomilem Olszyn przy komplecie publiczności. To było 20 minut, które wstrząsnęło Olsztynem 3-0 dla Petry. Rachunki zostały wyrównane (każdy kibic będzie wiedział o co chodzi).


Kopnij dalej

Dodaj komentarz