Kara dla Wisły Płock od PZPN-u

Wisła Płock ukarana przez Polski Związek Piłki Nożnej. To za odpalenie rac podczas meczu otwarcia nowego stadionu. Przeciwnikiem Nafciarzy w tamtym spotkaniu była Polonia Warszawa. Spotkanie odbyło się 2 września.

Komisja Dyscyplinarna PZPN nałożyła na Wisłę Płock karę w wysokości 20 tys zł. Oprócz kary finansowej PZPN nałożył karę zamknięcia sektora za bramką na jeden mecz w zawieszeniu na jeden rok.

Czy było warto? Oczywiście, że tak! To było piękne święto Nafciarzy! Kto nie był, może żałować. Parapetówka udała się w 100%!

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

  1. zksP

    Że będzie kara, to było oczywiste. Miłe zaskoczenie, że w zawieszeniu.
    Ja tu mogę powtórzyć swoje zdanie, że akurat fajerwerki to był kiepski pomysł i dziwi mnie, bo zawsze trzymaliśmy poziom i rozsądek górował u nas nad emocjami. Można było ograniczyć się do rac. Jednak strzelanie fajerwerkami w takim tłumie, gdzie odbijają się one od nowiutkiego dachu i lecą rykoszetem z powrotem, to jednak woda na młyn przeciwników klubu, argument do ataków, odstraszanie tych, którzy przyszli po raz pierwszy od lat i nieprzychylnie patrzą właśnie na takie akcje. Szkoda marketingowa, ale stadionu też, bo dach jest akurat w tym miejscu przeszklony.

Dodaj komentarz