NAFCIARSKI PRZEGLĄD MEDIÓW #19 ZALEGŁY REMIS

Zanim na dobre rozpoczniemy zmagania w rundzie wiosennej, pojechaliśmy do Rzeszowa na zaległy mecz z Resovią.

Pełni optymizmu, 3 punkty miały być formalnością, wzmocnienia w zimowym okienku wyraźnym sygnałem – walczymy o awans. No niestety….Podzielić się punktami z drużyną ze strefy spadkowej to jak przegrać. Zwłaszcza jeśli poważnie myślimy o pożegnaniu w tym sezonie 1. ligi. Ten mecz to albo pierwsze koty za płoty, albo awansu nie będzie. Oby to pierwsze. „Jak nie dojedziemy sportowo, to dociągniemy charakterem” powiedział Hiszpan na spotkaniu z kibicami w zeszłym tygodniu. Nie było ani dobrej formy, ani charakteru.

Przed nami kolejny wyjazd tym razem do Gdańska, gdzie zmierzymy się z o wiele silniejsza drużyną niż Resovia.

Jak mecz #RESWPŁ ocenił trener Żuraw? ⤵️

Zagraliśmy dwie różne połowy, a pierwsza była zbyt słaba, żeby mówić tutaj o trzech punktach. Co prawda w drugiej udało się skorygować pewne rzeczy i wyjść na prowadzenie, ale w końcówce nie ustrzegliśmy się błędu, choć mogliśmy z tego meczu wycisnąć więcej. Przed przerwą byliśmy za daleko od przeciwnika, przegrywaliśmy pojedynki jeden na jednego, a żeby w tej lidze myśleć o czymś więcej, trzeba pracować przez pełne 90 minut, a tego nam dzisiaj zabrakło.

Jak piłkarze?⤵️

Nie wiemy, nikt nie pytał.

Kulisy ⤵️

Media ⤵️

RMIXX.PL: Cenny 1 punkt dla Wisły Płock po przeciętnej grze

Fot. Wisła Płock

Powiedzieć, że Wisła ma problemy z meczami wyjazdowymi to nic nie powiedzieć. W tym sezonie w 10 spotkaniach wyjazdowych wygrali tylko raz – co ciekawe, w Rzeszowie, ze Stalą. Jeśli uwzględnimy wyniki z poprzedniego sezonu (z Ekstraklasy) to można się złapać za głowę. Nafciarze wygrali w delegacji tylko raz na ostatnie… 22 spotkania! Trzeba szanować ten punkt, ponieważ obiektywnie patrząc to Resovia zasługiwała bardziej na wygraną. Nafciarze zaprezentowali się przyzwoicie może w pierwszych 20 minutach drugiej połowy. Spore problemy miała nowa para stoperów, ale i ofensywa wyglądała blado.

https://rmixx.pl/wiadomosci-sportowe/cenny-1-punkt-dla-wisly-plock-po-przecietnej-grze

PORTALPLOCK.PL: Dwie twarze Wisły w Rzeszowie. Nafciarze remisują z Resovią

Fot. Wisła Płock

Wisła nieco się otrząsnęła, próbowała przejąć kontrolę nad meczem i przez chwilę wydawało się, że to goście pokażą większą kulturę gry. Akcje zespołu Dariusza Żurawia były jednak chaotyczne, jednostajne, a przy tym wydaje się, że problemem było ustawienie. Brakowało zdecydowania, doskoku to rywali i szybko zemściło. Resovia pojęła, że faworyt ma kłopoty i po prostu to wykorzystała.W 21. minucie wynik otworzył Marcin Urynowicz – napastnik Resovii tylko dołożył nogę do dogrania z lewego skrzydła.

https://portalplock.pl/sport/dwie-twarze-wisly-w-rzeszowie-nafciarze-remisuja-z-resovia/U3X72OmI7B1Cglo5VZJZ

O meczu #RESWPŁ możecie posłuchać też w magazynie LIGOWIEC⤵️

O transferach, przygotowaniach i przewidywaniach na nadchodzącą rundę na youtubowym kanale 365 DNI O PIŁCE⤵️

Wasze komentarze, niezmiennie najlepszy punkt prasówki⤵️

Puchar Prasówki 🏆tym razem trafia do ⤵️

Wiadomo, łobuz kocha najbardziej. Gratulacje!

Kopnij dalej

Dodaj komentarz