#WPŁKAT: Znamy składy

Dariusz Żuraw odsłonił karty i wiemy już, kto wystąpi od pierwszej minuty w ligowym spotkaniu przeciwko GKS Katowice. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00 na ORLEN Stadion im. Kazimierza Górskiego

Nafciarze stają dzisiaj do walki w kolejnym ligowym meczu, a ich rywalem będzie GKS Katowice, z którym ostatni raz graliśmy w sierpniu ubiegłego roku i przegraliśmy dość boleśnie tamto spotkanie 1:4. Żuraw ponownie nie może liczyć na wszystkich piłkarzy m.in. Bartłomieja Gradeckiego, Marcina Biernata czy pauzującego za kartki Łukasza Sekulskiego.

fot. Sebastian Wiciński / Wisła Płock S.A.

Między słupkami na stadionie przy Łukasiewicza 34 stanie Krzysztof Kamiński. Przed nim wystąpi Jarosław Jach, Marcus Haglind-Sangré oraz Jakub Szymański. Na wahadłach zobaczymy kapitana Nafciarzy w dzisiejszym spotkaniu Fabiana Hiszpańskiego i powracającego po długiej przerwie do wyjściowego składu Kristiana Vallo. Za środek pola odpowiedzialni będą Mieszko Lorenc z Fryderykiem Gerbowskim. Za szturmowanie bramki rywali odpowiedzialni będą zaś Krzysztof Janus, Jime i ustawiony na szpicy Jesper Westermark.

Wisła Płock: Kamiński – Jach, Haglind-Sangré, Szymański – Vallo, Lorenc, Gerbowski, Hiszpański – Janus, Jime – Westermark.

Ławka: Zieliński, Szwoch, Grić, Kuchko, Tomczyk, Laskowski, Chrzanowski, Kocyła, Lewandowski

GKS Katowice: Kudła – Kuusk, Jędrych, Repka, Kozubal, Bergier, Błąd, Komar, Danek, Wasielewski, Shibata

Ławka: Szczuka, Janiszewski, Aleman, Jaroszek, Marzec, Arak, Baranowicz, Krawczyk, Ćwielong

Początek spotkania Wisła Płock – GKS Katowice w sobotę 24 lutego o 15:00. Transmisja na platformie Polsat Box Go oraz w PPV poprzez centrum meczowe Statscore. Wszyscy na stadion!

Kopnij dalej

Dodaj komentarz