#WPŁGKŁ: Znamy składy

Dariusz Żuraw odsłonił karty i wiemy już, kto wystąpi od pierwszej minuty w ligowym spotkaniu przeciwko Górnikowi Łęczna. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 na ORLEN Stadion przy Łukasiewicza 34.

Nafciarze stają dzisiaj do walki o kolejne ligowe punkty, a ich przeciwnikiem będzie Górnik Łęczna, którego trenerem jest nasz były szkoleniowiec Pavol Stano. W pierwszym meczu lepsi okazali się zawodnicy z Łęcznej wygrywając z Nafciarzami 1:0. Do składu w końcu wraca po długiej kontuzji Marcin Biernat!

fot. Wisła Płock S.A.

Między słupkami zobaczymy dziś Krzysztof Kamiński. Przed nim wystąpi Marcin Biernat, Marcus Haglind-Sangré oraz Adam Chrzanowski. Na wahadłach wystąpią Kristian Vallo i Fabian Hiszpański. Za środek pola odpowiedzialni będą Jakub Grić z Mateuszem Szwochem. Za szturmowanie bramki rywali odpowiedzialni będą zaś Oskar Tomczyk, Jime i ustawiony na szpicy kapitan Nafciarzy Łukasz Sekulski.

Wisła Płock: Kamiński – Biernat, Haglind-Sangré, Chrzanowski – Vallo, Grić, Szwoch, Hiszpański – Tomczyk, Jime – Sekulski.

Ławka: Kraska, Janus, Lorenc, Westermark, Laskowski, Jach, Kuchko, Gerbowski, Niepsuj

Górnik Łęczna: Gostomski – Dziwniel, Klemenz, Cisse, Bednarczyk, Fazlagic, Gąska, Deja, Łukasiak, Młyński, Roginić

Ławka: Woźniak, Janaszek, Grabowski, Podoliński, Wrchoł, Starzyński, Zbozień, Żyra, Durmus

Początek spotkania Wisła Płock – Górnik Łęczna w poniedziałek 11 marca o 18:00. Najlepiej obejrzeć go z trybun ORLEN Stadionu. Transmisja na platformie Polsat Box Go oraz w PPV poprzez centrum meczowe Statscore.

Kopnij dalej

Dodaj komentarz