Nafciarski Przegląd Mediów #5 – LIDER RAZY 6!

Witajcie Nafciarze! 

6. kolejka PKO Ekstraklasy przeszła do historii, a w tabeli na pierwszym miejscu wciąż bez zmian. Liderem nadal nasza Wisła. Można się już przyzwyczaić, co? Tym razem Lewandowski grał w niedzielę, więc oczy całej piłkarskiej Polski skupione były na meczu Wisły Płock z Koroną Kielce. Nafciarze znów nie zawiedli, wygrywając 2:1. Dotarliśmy na krańce internetu, by zebrać dla was wszystko, co godne uwagi w mediach.

Miłej lektury!

IGOL.PL: Wisła Płock się nie zatrzymuje. Kolejne zwycięstwo „Nafciarzy”

Statystyki statystykami, ale istotne jest to, że „Nafciarzy” po prostu dobrze się ogląda. Nie jest to już ta sama drużyna co dwa, trzy lata temu. Nudny i siermiężny futbol został zmieniony na naprawdę ciekawą grę, która potrafi przykuć oko. W meczach Wisły oglądamy sporo bramek, składnych akcji czy indywidualnych popisów, chociażby Rafała Wolskiego. Oczywiście błędy też się zdarzają, ale taki to już urok ekstraklasowych drużyn.

Całość łapcie tu: https://igol.pl/wisla-plock-sie-nie-zatrzymuje-kolejne-zwyciestwo-nafciarzy/

WESZLO.COM: Spokojny dzień w biurze. Korona bez większych argumentów w starciu z Wisłą Płock

Logika Ekstraklasy podpowiadałaby, że skoro Wiśle Płock idzie tak dobrze w tym sezonie Ekstraklasy, to zaraz powinna się potknąć na jakiejś niepozornej przeszkodzie. No, na Koronie choćby, czyli średniaku, który ciuła punkty dość nieśmiało. Ale cóż, widać, że Nafciarze są w takim gazie, iż nie straszny im żaden rywal, nawet ligowa logika. Kolejne trzy punkty lądują więc na koncie ekipy Pavola Stano i znów trzeba ją chwalić, co z wielką chęcią uczynimy.

O spokojnym dniu w biurze Wisły Płock przeczytacie pod linkiem: https://weszlo.com/2022/08/20/wisla-plock-korona-kielce-ekstraklasa-relacja-noty-wynik

DZIEDZIC EKSTRAKLASY: OKIEM DZIEDZICA #8

Imponujący wynik. Jestem pod niesamowitym wrażeniem gry Wisły Płock. Cały zespół spisuje się fenomenalnie, ale to od tego duetu zależy najwięcej.

Link do całości: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02JeqzkT2uis3SzPLcC5B7iWVLnFqqCudFjnkgpP5DLFrq2FrkMzgYdyH2A2XKJwial&id=100072251730613

NEWONCE.SPORT: CENTROSTRZAŁ #6. Rewelacje rundy żyją tydzień. No, chyba że Wisła Płock

Minęło ledwie sześć kolejek, a już mieliśmy cztery drużyny, których startem zachwycała się cała Polska. Tylko w przypadku Nafciarzy tytuł rewelacji przetrwał więcej niż dwa weekendy.

Podsumowanie całej 6. kolejki pod linkiem: https://newonce.sport/artykul/centrostrzal-6-rewelacje-rundy-zyja-tydzien-no-chyba-ze-wisa-pock

PORTALPLOCK.PL: Lider się nie zatrzymuje! Wisła Płock pewnie pokonała Koronę Kielce! [ZDJĘCIA Z MECZU]

Pojedynek miał swoje smaczki. Do Płocka w innych barwach wracał Jakub Łukowski, a także Leszek Ojrzyński, któremu w dużej mierze Wisła zawdzięcza utrzymane w sezonie 2017/18. Co więcej, dzisiejszy szkoleniowiec Korony był nim także w momencie, gdy piłkarzem zespołu z Kielc był Pavol Stano, a jak wiadomo drużyny prowadzone przez Leszka Ojrzyńskiego grają twardo.

Cały tekst oraz zdjęcia z meczu znajdziecie tu: https://portalplock.pl/wiadomosci/wisla-plock-korona-kielce/toG98gK28bdgyNlmDem6

Wywiady, wywiady, wywiady:

PORTALPLOCK.PL: Łukasz Sekulski: nie można się zafiksować, że nie ma bramek [WYWIAD]

Foto Wisła Płock

Pokazujemy, że gramy dobry sezon. Nie spoczniemy na laurach. Myślę, że każdy z nas będzie poprawiał swoje umiejętności i wyniki. To jest sport i o to chodzi, żeby poprawiać swoje słabości i uwypuklać nasze atuty. 

Jeśli interesuje was co jeszcze powiedział SekulGol koniecznie kliknijcie tu: https://portalplock.pl/wiadomosci/lukasz-sekulski-nie-mozna-sie-zafiksowac-ze-nie-ma-bramek-wywiad/SdNyEhkHOqNuFIxsnHJr

JUNIOR.WESZLO.COM: PIERWSZY TRENER: BARTŁOMIEJ GRADECKI

Wisła Płock w świetnym stylu rozpoczęła nowy sezon Ekstraklasy, a wraz z nią Bartłomiej Gradecki, który zastąpił w bramce „Nafciarzy” Krzysztofa Kamińskiego. Jak wyglądały początki przygody z piłką 22-latka?

Cały wywiad z trenerem Marcinem Sielczakiem znajdziesz tu: https://junior.weszlo.com/2022/08/19/pierwszy-trener-bartlomiej-gradecki/

PO-BANDZIE.COM.PL: Piłka nożna. Dominik Furman: „To nie przypadek, że nadal jesteśmy niepokonani” (wywiad)

Ciężko pracujemy każdego dnia i do każdego meczu podchodzimy na sto procent. To nie jest przypadek, że po sześciu meczach nadal jesteśmy niepokonani. Strzelamy też najwięcej bramek i oczywiście szkoda tej, jaką dzisiaj straciliśmy, ale ogółem nie tracimy ich wiele w porównaniu do poprzedniego sezonu. Nic, tylko się cieszyć i podtrzymywać tę passę.

Cały wywiad z Dominikiem w linku: https://po-bandzie.com.pl/pilka-nozna-dominik-furman-wywiad/

Dla tych, którzy bardziej wolą posłuchać niż poczytać też coś mamy. Podsumowaniem meczu zajęli się Paweł Dylewski i Jan Polańczyk

RADIOMIXX.PL: My Chcemy Gola 159. Gradecki może nawet oprzeć się o reprezentację

Oby były to prorocze słowa, a całość oczywiście w linku: https://rmixx.pl/my-chcemy-gola/my-chcemy-gola-159-gradecki-moze-nawet-oprzec-sie-o-reprezentacje

Jeśli już poczytaliście i posłuchaliście, ale chcielibyście jeszcze coś obejrzeć to też mamy dla was pewne propozycje.

Na kanale Meczyki w programie „Porozmawiajmy o piłce” możecie posłuchać rozmowy z Dominikiem Furmanem o treningach u Pavola Staňo, o tym czy Wolski powinien być powołany do reprezentacji Polski, o bramkarzach Wisły. Jest także dyskusja gości w studio (m.in. nasz były zawodnik – Jarosław Fojut) o tajemnicy sukcesu Wisły Płock.

Tradycyjnie na kanale Weszlo TV podsumowano kolejkę w programie Liga Minus. Tym razem nasz mecz z Koroną analizował najmocniejszy skład – Paczul, Kowal, Białek, Roki. Cały program pod linkiem, ale gdybyście chcieli posłuchać tylko o meczu Nafciarzy – przewińcie do 42:45.

Czym byłaby blogowa prasówka bez komentarzy z twittera? Nie odpowiadajcie, wiemy. Oto one – najlepsze, najtrafniejsze, najbardziej kontrowersyjne i odjechane twitterowe komentarze:

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz