W niedzielę mecz z Legią!

Czas na kolejne derby! Po dwóch spotkaniach z warszawskimi drużynami, Nafciarki podejmą u siebie LSS Legia Ladies.

Dla Legii jest to debiutancki sezon na czwartym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. W rozgrywkach w mazowieckiej  IV lidze Legionistki były drugie – ligę wygrała Polonia Warszawa z 60 punktami na koncie, a najbliższe rywalki Nafciarek – 55. 

W barażu o III ligę zespół z Łazienkowskiej wygrał 1-0 z Kolejarzem Łódź po bramce Amelii Przybylskiej ( finalnie  łodzianki również zagrają w III lidze, gdyż Stomilanki II Olsztyn się wycofały).

Nafciarki po czterech kolejkach zajmują szóste miejsce w tabeli z sześcioma oczkami na koncie. Na sześć punktów składają się dwie domowe  wygrane  z Dargfilem i AKS-em Złym oraz dwie wyjazdowe porażki z Fortami Piątnica i Polonią Warszawa.

LSS Legia zajmuje trzecią pozycję w tabeli z dziewięcioma punktami na koncie. Legionistki wygrały z AKS-em Złym, WAP-em Warszawa i Włókniarzem Konstantynów Łódzki, a przegrały z Polonią Warszawa.

Najlepszą Legii jest Klaudia Grodzka. Ta zawodniczka strzeliła 6 bramek w 3 meczach.

foto: legia.net

Poza tym warto dodać, że Legionistki brały udział w Pucharze Polski na szczeblu mazowieckim. Zespół odpadł na samym starcie z Vulcanem Wólka Mlądzka po rzutach karnych (w regulaminowym czasie gry remis 1-1).

Pierwszy gwizdek 25 września o godzinie 15:00 na Stadionie Miejskim im. Bernarda Szymańskiego. Zapraszamy serdecznie na to spotkanie!

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

Dodaj komentarz