Kępa 2025 czyli plan letnich przygotowań Nafciarzy!

Cztery tygodnie przygotowań, obóz w Kępie koło Sochocina oraz trzy mecze kontrolne czekają piłkarzy Wisły Płock przed startem nowych rozgrywek Fortuna 1. Ligi.

Po zakończeniu sezonu 2023/2024 Nafciarze udali się na urlopy, po których w klubie ponownie stawią się w czwartek 20 czerwca i przez tydzień będą pracować na ORLEN Stadionie im. Kazimierza Górskiego. 27 czerwca nasza drużyna wyruszy natomiast na 9-dniowe zgrupowanie do Hotelu BoniFaCio w Kępie koło Sochocina, gdzie rozegra dwa sparingi z Polonią Warszawa (29 czerwca) i Zniczem Pruszków (4 lipca), a więc bezpośrednimi ligowymi rywalami. 

Do Płocka zawodnicy wrócą 5 lipca i będą kontynuować przygotowywania na lokalnych obiektach. Tydzień przed rozpoczęciem sezonu w próbie generalnej przed startem ligi zmierzymy się w Brześciu Kujawskim z beniaminkiem PKO Bank Polski Ekstraklasy Lechią Gdańsk, natomiast w weekend 19-21 lipca zainaugurujemy nowe rozgrywki.

PLAN PRZYGOTOWAŃ WISŁY PŁOCK [LATO 2024]

20 czerwca – powrót do treningów,

27 czerwca – 5 lipca – zgrupowanie w Hotelu BoniFaCio w Kępie koło Sochocina,

29 czerwca – sparing z Polonią Warszawa w Kępie koło Sochocina,

4 lipca – sparing ze Zniczem Pruszków w Kępie koło Sochocina,

13 lipca – sparing z Lechią Gdańsk w Brześciu Kujawskim,

19 – 21 lipca – 1. kolejka Fortuna 1. Ligi sezonu 2024/25.

Źródło/Wisła Płock

Kopnij dalej

Ten post ma jeden komentarz

 1. renegat

  nie wiem co to za debil uklada plany przygotowan dla naszych pilkarzy. zwolnilbym wszystkich od przygotowania fizycznego w Wisle Płock i ludzi podejmujacych decyzje w tym zakresie. tylko gory i nie chce tu k…a poslac wiecej inwektyw.
  .
  na tym obozie to mozecie im kozy podeslac tylko dla zwiekszenia kondycji, jak to kiedys sw. p. Janusz Wojcik opisywal swe prace badawcze w Pakistanie.
  .
  debile rzadza tym klubem.

Dodaj komentarz