Krótka piłka ze Stevem Kapuadim

Przed meczem z Lechią gościem Krótkiej piłki był Dawid Kocyła, zdobywca trzeciej bramki w tym meczu. Jak widać rozmowa z nami przyniosła szczęście :). Zawodnikiem, którego zaprosiliśmy do krótkiej piłki przed meczem z Wartą jest jeden z nowych zawodników Wisły Płock – Steve Kapuadi! Czy Steve wróci z Poznania ze zdobytą bramką? Nie wiem, ale wiem, że ofensywa Warty łatwo nie będzie miała.

Czas rozpocząć grę!

Czy czułeś się zestresowany przed swoim pierwszym oficjalnym meczem w Ekstraklasie?

Szczerze mówiąc nie byłem zestresowany. Nie mogłem się doczekać gry.

Co myślisz o swoim debiucie? Zaskoczyło Cię coś pozytywnego lub negatywnego?

Ogólnie jestem zadowolony ze swojej gry, nawet jeśli nie wszystko było idealne. Jak większość zespołu miałem trudności z wejściem do gry, ale myślę, że po kilku minutach znaleźliśmy właściwą równowagę i sytuacja się poprawiła.

Dwa pytania za nami. Przed nami pytania, na które czekają kibice.

A co z twoją kondycją fizyczną? Czy jesteś gotowy w 100%, czy szczyt Twojej formy nadejdzie w sezonie?

Myślę, że jestem w dobrej formie, ale jeszcze nie na 100%. Myślę, że jest duża różnica w intensywności pomiędzy meczami ligowymi, a towarzyskimi, więc może po kilku meczach ligowych osiągnę 100%.

A co z fanami Wisły? Podoba Ci się sposób dopingowania?

Szczerze mówiąc, uważam, że robi wrażenie, bo od pierwszej minuty do ostatniej nie przestali śpiewać i to naprawdę wywarło na nas pozytywny wpływ. Nie mogę się doczekać, kiedy znów zagram przed naszymi fanami.

Dzięki Steve, że tak szybko i sprawnie odpowiedziałeś na nasze pytania. Może wkrótce, zamiast Krótkiej Piłki, powstanie „Laga na…”. Życzymy Ci bramki w meczu z Wartą oraz żebyście z tyłu zagrali ponownie na zero!

Pytanie teraz do Was, drodzy kibice. Z kim chcielibyście przeczytać Krótką Piłkę przed meczem z Lechem?

Zdjęcia w materiale dzięki uprzejmości klubu Wisła Płock.

Kopnij dalej

Ten post ma 8 komentarzy

Dodaj komentarz