NAFCIARSKI PRZEGL膭D MEDI脫W #11 – 馃惙馃惙馃惙

Chcia艂oby si臋 rzec – a nie m贸wi艂am, 偶eby nie pompowa膰 balonika?聽
By艂o pi臋knie przez chwil臋, nasze nadzieje rozpala艂y dobre wyniki, ale zgas艂y r贸wnie szybko, jak si臋 zapali艂y.

Arka Gdynia 馃惙 skutecznie sprowadzi艂a nas na ziemi臋. Jedyny pozytyw tego meczu to drugi z rz臋du obroniony przez Gradesia rzut karny. Niestety reszta dru偶yny cienka jak sik w臋偶a.

Ja rozumiem, 偶e ten mecz m贸g艂 si臋 nie podoba膰, 偶e trzeci gol 馃惙 m贸g艂 spowodowa膰 w kibicach z艂o艣膰, ale ca艂e t艂umy wychodz膮ce z sektora A i troch臋 mniejsze z sektora C to chyba troch臋 przesadne afiszowanie swojego niezadowolenia. Chcia艂abym, 偶eby艣cie tak kiedy艣 wyszli w tej 80. minucie, a Wis艂a odwr贸ci艂a losy meczu. Mieliby艣cie nauczk臋 do ko艅ca 偶ycia.

Je艣li chodzicie na trybun臋 pe艂n膮 malkontent贸w wok贸艂 i nie mo偶ecie ju偶 tego znie艣膰, dawajcie na D. My tam jeszcze nie narzekamy, za to bawimy si臋 艣wietnie. Bo CZY WYGRYWASZ CZY NIE, JA I TAK KOCHAM CI臉!

Bla bla trenera 猡碉笍

Sromotna pora偶ka 0:3. My艣l臋, 偶e dzi艣 przegrali艣my z dru偶yn膮, kt贸ra zdecydowanie lepiej wygl膮da艂a od nas w ofensywie i w defensywie. Nie by艂 to nasz dzie艅, nie mogli艣my wej艣膰 w mecz, bardzo du偶o strat, szczeg贸lnie w pierwszej po艂owie, du偶o nerwowo艣ci. Jako艣 dotrwali艣my, mo偶na powiedzie膰, do przerwy. Pr贸bowali艣my zrobi膰 lekkie korekty w przerwie, je偶eli chodzi o nasz膮 ofensyw臋. Tak jak my zaczynali艣my w poprzednich meczach drugie po艂owy, teraz stracili艣my bramk臋 szybko. Ci臋偶ko nam by艂o odzyska膰 rytm grania, szczeg贸lnie w ofensywie. Potem rzut karny鈥 My艣la艂em, 偶e po tym rzucie karnym b臋dzie jaki艣 pr膮d, co艣 wskrzesi nasz膮 ofensyw臋, nasze granie, ale jednak dalej to Arka decydowa艂a, kontrolowa艂a mecz w bardzo dobrym stylu. No i bramka Janusza Gola, my艣l臋, 偶e nie do obrony, to ju偶 by艂o takie zako艅czenie. W ostatniej fazie meczu chcieli艣my przej艣膰 na dw贸jk臋 napastnik贸w, przeszli艣my na system 3-5-2, ale nie wygl膮da艂o to zbyt dobrze. Przerwa na kadr臋, dwa tygodnie ci臋偶kiej pracy, du偶o wniosk贸w po tym meczu na pewno. Tak jak powiedzia艂em na pocz膮tku, Arka dzisiaj nie pozwoli艂a nam rozwin膮膰 naszych skrzyde艂.

Bla bla zawodnik贸w 猡碉笍

Doping kibic贸w 猡碉笍

Kulisy 猡碉笍

Bla bla media 猡碉笍

TP.COM.PL: Trzy punkty jad膮 do Gdyni. Wis艂a zdecydowanie przegrywa z Ark膮

Wszystko rozstrzygn臋艂o si臋 po przerwie. Ju偶 w 48. minucie Kacper Sk贸ra da艂 go艣ciom prowadzenie. Nie min臋艂o 10. minut, a pi艂karze Arki stan臋li przed szans膮 zdobycia drugiej bramki. Po faulu w polu karnym do pi艂ki ustawionej na jedenastym metrze podszed艂 Marcjanik, ale przegra艂 pojedynek z Gradeckim. W 78. minucie by艂o 2:0 dla Arki. Cudownym strza艂em z dystansu popisa艂 si臋 Janusz Gol, nie daj膮c Gradeckiemu najmniejszych szans na interwencj臋. Ta bramka bez w膮tpienia mo偶e kandydowa膰 nie tylko do miana trafienia kolejki, ale mo偶e nawet ca艂ego sezonu. To nie by艂 jeszcze koniec strzelania w wykonaniu go艣ci. W 82. minucie szybk膮 kontr臋 wyko艅czy艂 Olaf Kobocki, ustalaj膮c wynik spotkania na 3:0 dla Arki.

PORTALPLOCK.PL: S艂aby mecz Wis艂y, Nafciarze wysoko przegrywaj膮 na w艂asnym boisku

Pierwsza po艂owa nie by艂a popisem gry 偶adnej ze stron. Gospodarze mieli ogromne problemy ze skonstruowaniem jakiejkolwiek kilkupodaniowej akcji na po艂owie rywali, dominowa艂a niedok艂adno艣膰 i brak pomys艂u. By艂o kilka pr贸b wrzutek, pr贸ba Jime z dystansu, ale to tyle.聽

Go艣cie z Gdyni postawili mocne warunki. W 艣rodku pola brylowa艂 Janusz Gol, na bramk臋 Bart艂omieja Gradeckiego strzela艂 Sebastian Milewski, gotowa艂o si臋 po zagraniach Huberta Adamczyka. Do przerwy bramki jednak nie pad艂y

RMIXX.PL: Sromotna pora偶ka Wis艂y P艂ock z Ark膮 Gdynia 0:3. Tak to skomentowa艂 trener gospodarzy

Tym razem nie uda艂o si臋 Wi艣lakom zdoby膰 nawet honorowego gola. Dla Bart艂omieja Gradeckiego w bramce Wis艂y by艂 to na pewno smutny wiecz贸r. Do tej pory nie wpu艣ci艂 a偶 tylu bramek, od kiedy wskoczy艂 do podstawowej jedenastki w trwaj膮cym sezonie i pewnie ma艂o go cieszy kolejny obroniony rzut karny, poniewa偶 jego dru偶yna przegra艂a.