Wisła II Płock wraca na boiska IV ligi mazowieckiej [WIOSNA 2024]

Wisła II Płock

Formalnie IV liga mazowiecka wznawia rozgrywki za tydzień (weekend 9-10 marca). Piłkarze drugiej drużyny Nafciarzy mają jednak do rozegrania jedno zaległe spotkanie jeszcze z rundy jesiennej, dlatego dla nich, jak i pięciu innych zespołów, ligowa wiosna zacznie się nieco wcześniej.

Przypomnijmy: po rundzie jesiennej Wisła II Płock jest liderem IV ligi mazowieckiej. W tym momencie ich przewaga nad drugim i trzecim zespołem wynosi cztery punkty, ale oczywiście liczymy na to, że po odrobieniu zaległości jeszcze wzrośnie.

1.WISŁA II PŁOCK164251-9
2. Hutnik Warszawa173833-9
3. KS CK Troszyn173838-20
4. Mszczonowianka Mszczonów173644-21
5. KTS Weszło Warszawa163638-15
6. Ząbkovia Ząbki163541-13
7. Mazovia Mińsk Mazowiecki173354-28
8. Ursus Warszawa172831-26
9. MKS Piaseczno162231-34
10. Błonianka Błonie172127-34
11. Wilga Garwolin161926-30
12. Mazur Karczew171724-40
13. Józefovia Józefów171617-39
14. Marcovia Marki161422-35
15. Oskar Przysucha171220-39
16. KS Raszyn171116-41
17. Sokół Serock17822-55
18. Drogowiec Jedlińsk1708-55

Przebieg, jakże dla nas udanej rundy jesiennej, zrelacjonowaliśmy tutaj

Ich wiosną nie zobaczymy

Formalnie Wisłę II Płock opuściło trzech piłkarzy: Marcel Wramba (środkowy obrońca), Jakub Wiśniewski (środkowy pomocnik) i Marco Podoliak (ofensywny pomocnik). Nie odgrywali oni większej roli w zespole, dlatego ich odejście będzie w zasadzie nieodczuwalne. Nieźle rokował  Wramba, ale miał też zapisaną w umowie konkretną kwotę odstępnego, zbyt wysoką jak na jego aktualną pozycję w drużynie i poziom wypełnienia klubowego skarbca.

To formalnie. A praktycznie? W przerwie zimowej z klubu odeszli Adrian Sczutowski (Chrobry Głogów) i Sebastian Strózik (Stal Stalowa Wola). Teoretycznie piłkarze pierwszego zespołu, ale w praktyce silne punkty “dwójki”. Szczególnie ten pierwszy, nasz wychowanek, jesienią był absolutnie wiodącą postacią nie tylko w Wiśle II Płock, ale i całej lidze. Z dorobkiem 13 goli w 11 meczach przewodził stawce ligowych snajperów. Sebastian Strózik ośmiokrotnie meldował się na czwartoligowych boiskach, załadował sześć goli. Łatwo więc policzyć, że ta dwójka zdobyła w sumie blisko 40% bramek całego zespołu.

Nowe nabytki

Jedyną zupełnie nową twarzą jest Filip Gryglak. Dziewiętnastoletni środkowy pomocnik trafił do Wisły z rezerw Śląska Wrocław.

Filip Gryglak patrząc pod kątem doświadczenia i liczby spotkań rozegranych w Śląsku II Wrocław, nawet na poziomie II ligi, też powinien być wartością dodaną. Oczywiście ma pewne zaległości treningowe, ale naszą rolą jest to, żeby jak najszybciej i jak najlepiej przygotować go do rundy wiosennej, tak aby zwiększył konkurencję w środku pomocy

Trener Łukasz Nadolski
fot: wisla-plock.pl

Oprócz tego nowego nabytku, do klubu wróciło czterech piłkarzy: bracia Oskar i Filip Lodzińscy (bramkarz i pomocnik) oraz doskonale wszystkim w Płocku znani Beniamin Czajka i Aleksander Pawlak. Dla tych dwóch ostatnich to raczej nie jest to przyjemny powrót. Obaj grali wspólnie kilka lat temu w drugim zespole i stąd wybili się wyżej. Pawlak zaliczał występy w Ekstraklasie, a “Czaja” w miarę regularnie grywał na poziomie pierwszej ligi. Tak czy inaczej teraz będą musieli “cofnąć się do korzeni”, zacisnąć mocno zęby i pracować na powrót do poziomu, do którego siebie i nas przyzwyczaili. Trener Nadolski potrafi trafić do głów piłkarzy, miemy nadzieję, że będzie w stanie odpowiednio przygotować mentalnie tą dwójkę do gry w “dwójce”.

Tak więc bramkarz– super, jesienią bywały mecze, w których na ławce nie było zmiennika.

Obrońcy – doświadczeni, ograni, zawsze się przydadzą.

Środkowy pomocnik – tutaj mamy bogactwo, ale nie zaszkodzi. Szczególnie, że “młody z potencjałem”

Ale straciliśmy przecież dwóch skutecznych napadziorów…

Obsadzenie pozycji nr 9 to z pewnością największe wyzwanie “personalne” przed trenerem Nadolskim. Jedyni nominalni napastnicy w tym momencie to Kacper Błaszkiewicz (jesienią 8 występów, 96 minut) i Bartosz Borowski (14/295/ 2 gole). Posturą obaj bardziej przypominają Dawida Kocyłę niż Adriana Szczutowskiego. W ostatnim sparingu z Mławianką na szpicy zagrał Szymon Leśniewski, może kolejny raz ustawiony tam będzie nominalny wahadłowy – Patryk Leszczyński.

Ciekawe też, jakim systemem grać będzie Wisła. Trener Nadolski zdecydowanie preferuje wariant z czterema obrońcami w linii, ale teraz skoro ma w kadrze Grzegorza Wawrzyńskiego, Beniamina Czajkę i Marcina Więckowskiego, być może otworzy się na pomysł z trójką środkowych defensorów. Tak przecież gra też pierwszy zespół Wisły.

Wyniki meczów sparingowych

Legia Warszawa U-19 0:0 (w)

Tłuchowia Tłuchowo 2:1 (d)
Krzyżański, sam.

Zawisza Bydgoszcz 1:3 (w)
Zięba

ŁKS III Łódź (w) 2:0
Błaszkiewicz, Leszczyński

Miedź II Legnica (w) 0:1

Widzew II Łódź (w) 1:1
Pawlak

Zawisza Bydgoszcz 5:0 (w)
Jabłoński, Pawlak, Krzyżański, Zięba, Borowski

Łokietek Brześć Kujawski (d) 3:3
Borowski x3

Mławianka Mława (d) 2:1
Zięba, Witek (k.)

MKS Piaseczno

Nasz najbliższy ligowy rywal to typowy ligowy średniak. Raczej nie grozi im spadek do V ligi, ale o awansie nawet nie mogą już marzyć. Jeszcze dwa lata temu piłkarze tego podwarszawskiego klubu dosłownie roznieśli swoją grupę IV ligi. Wygrali 28 z 34 meczów, w których strzelili ponad 100 bramek. Niestety dla nich, w finale baraży lepsza okazała się Mławianka i to zielono-biali cieszyli się z awansu.

Poprzedni sezon, już w połączonej IV lidze, nie był już tak udany dla piłkarzy z podwarszawskiego Piaseczna. Tak jak i teraz, już po rundzie jesiennej wypadli z grona drużyn liczących się w grze o awans. W 2023 roku klub obchodził stulecie istnienia i zapewne inaczej wyobrażali sobie obchody tej rocznicy jego sympatycy. Skoro już jesteśmy przy jubileuszach, to warto wspomnieć, że jeden możemy obchodzić wspólnie. W tym roku minie dokładnie 30 lat od historycznego awansu Wisły (Petrochemii) do I ligi, a w tym samym czasie klub z Piaseczna (wtedy Dominet) świętował promocję na zaplecze najwyższego poziomu rozgrywkowego w Polsce. Już jako FC Piaseczno , mając w składzie takich piłkarzy jak Piotr Stokowiec, czy Igor Gołaszewski, po zaledwie jednym sezonie w II lidze o mało nie zaliczył kolejnego awansu. Rozgrywki zakończyli na trzecim miejscu, ze stratą zaledwie pięciu punktów do drugiej Siarki Tarnobrzeg. Później już tak różowo nie było. Z powodu wycofania sponsora, a co za tym idzie kłopotów finansowych, klub nie przystąpił do drugoligowych rozgrywek. Kolejny czarny rozdział w ich historii, to rok 2010 kiedy to klub formalnie… przestał istnieć. Odbudowę zaczęli dwa lata później od A-klasy i powoli, ale sukcesywnie, pieli się w ligowej hierarchii pod wodzą prezesa Jacka Krupnika. Niestety, ten wielce zasłużony dla odbudowy piłki w Piasecznie działacz, zmarł tragicznie pod koniec ubiegłego roku. Przyczyną było pobicie w jednym z warszawskich klubów.

Przed nowym zarządem, który wybrany został w ubiegłym tygodniu, sporo pracy. Na stronie klubu, czy ich fanpage’u na FB, próżno szukać informacji o wynikach gier sparingowych. Nawet odejście z drużyny ich najlepszego strzelca (Piotr Zych, 8 bramek jesienią), zostało zupełnie przemilczane.

Zimowe sparingi MKS Piaseczno:

Broń Radom 0:1 (w)

LKS Promna 1:0 (d)

Pilica Białobrzegi 0:6 (w)

MKS Piaseczno – Wisła II Płock

Sobota, 2 marca 2024, 13:00


Co słychać w innych czołowych klubach IV ligi

Najwięcej, co powoli staje się tradycją, działo się w Hutniku Warszawa (2.). Transferem okienka całej ligi było zakontraktowanie Ariela Borysiuka, doskonale znanego kibicom Wisły Płock. Do klubu z warszawskich Bielan dołączyli:

Mateusz Dobosz (Ursus)

Jakub Skwron (Olimpia Zambrów)

Jan Piasek (Pilica Białobrzegi)

Marcin Stromecki (Stomil)

Ariel Borysiuk (Chojniczanka)

Rafał Włodarczyk (Błonianka)

Rafał Maciejewski (Legia II)

fot: FB Hutnik Warszawa

Z klubem pożegnali się natomiast

Oskar Zaks (Ząbkovia Ząbki)

Kacper Siudak (Olimpia Zambrów)

Piotr Maślanka (rozwiązanie kontraktu)

Mateusz Kowalski (Talent Warszawa)

Oliwier Jagielski (wolny zawodnik)

Krzysztof Jabłoński (Sokół Serock)

Paweł Tarnowski (Polonia II Warszawa)

Grzegorz Dukowicz (wolny zawodnik)

Patryk Piasecki (Marcovia Marki – wypożyczenie)

Kamil Waśniowski (Mazur Karczew – wypożyczenie)

Marek Końko (w przeszłości drugi trener Wisły) liczy na swoją szeroką kadrę

Chciałbym by Hutnik był zespołem ludzi, którzy mają wspólne wartości i cele do których dąży niezależnie od napotykanych przeciwności. Wizytówką może być nasza „ławka rezerwowych”, która po wejściu na boisko będzie robić piorunującą różnicę

Trener Hutnika w wypowiedzi dla oficjalnego Fan Page klubu

Wyniki zimowych sparingów Hutnika Warszawa

Legia II 1:4 (W)

ŁKS Łomża 1:1 (w)

Victoria Sulejówek 1:1 (d)

Pelikan Łowicz 1:1 (d)

Mszczonowianka 3:2 (d)

Talent Warszawa 1:2 (d)

Mławianka Mława 7:1 (w)

Mazovia Mińsk  Maz. 6:2 (d)


W KS CK Troszyn (3.) względny spokój. W  kadrze udało się zatrzymać najlepszych piłkarzy (Ruiz, Zyska). W przerwie zimowej do drużyny dołączył Kacper Piekarski, który jeszcze dwa lata temu grał w SSM Wisła Płock. Na początku rundy rewanżowej troszynianie będą musieli radzić sobie bez Kolumbijczyka Deiwisa Ronaldo Caceresa Salgado, który w sprawach prywatnych musiał wrócić do ojczyzny. Z klubu, do Mazovii Mińsk Mazowiecki, odszedł boczny obrońca Hubert Kobus.

Piłkarze KS CK Troszyn zostali wybrani drużyną roku 2023 w swoim regionie

Wyniki zimowych sparingów KS CK Troszyn

Wissa Szczuczyn 8:0 (w)

ŁKS Łomża 0:2 (w)

Narew Ostrołęka 7:0 (w)

MOSP Białystok 9:2 (d)

Jagiellonia II Białystok 2:3 (w)

Olimpia Zambrów 0:1 (w)

KS CK Troszyn – Hutnik Warszawa

Sobota, 9 marca 2024, 14:30


Czwarta w tabeli Mszczonowianka testowała w meczach sparingowych kilku piłkarzy, ale jak dotąd klub nie poinformował oficjalnie o żadnych wzmocnieniach. Z Mszczonowem pożegnał się natomiast skrzydłowy Michał Janik (Oskar Przysucha, piłkarz podstawowego składu) i 19-letni pomocnik Krzysztof Kozaczuk (Olimpia Zambrów).

Mszczonowinka była jednym, z zaledwie dwóch zespołów, który jesienią pokonał Wisłę II Płock | fot: FB Mszczonowianka

Wyniki zimowych sparingów Mszczonowianki

Pelikan Łowicz 2:7 (n)

Tygrys Huta Mińska 0:5 (n)

Hutnik Warszawa 2:3 (w)

Marcovia Marki 1:3 (w)

Unia Skierniewice 0:5 (w)

AKS SMS Łódź 1:1 (n)


KTS Weszło (5.) tym razem nie szalał na rynku transferowym. Zespół wzmocnił tylko jeden piłkarz, ale za to konkretny – Ishmael Baidoo. Zawodnik z doświadczeniem w Ekstraklasie (Górnik Zabrze), a także w Grecji i Bułgarii może być bardzo dużym wzmocnieniem KTS’u. W przerwie zimowej z drużyną pożegnali się Kacper Rałowiec oraz Maciej Machalski.

W klubie Krzysztofa Stanowskiego wszyscy zdają sobie sprawę, że kluczowe dla nich, w kontekście walki o awans do 3. ligi, będą dwa pierwsze domowe pojedynki: z Ząbkovią i naszą drugą drużyną.

Wyniki zimowych sparingów KTS Weszło

Pilica Białobrzegi 1:0  (gol samobójczy)

Warta Sieradz 3:2 (Baidoo, Wiejak, Kosecki)

Wisła Puławy 4:0 (Kielak, Kalinkowski, Gikiewicz x2)

Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:4 (Baidoo, Gikiewicz)

KTS Weszło – Ząbkovia Ząbki

Sobota, 2 marca 2024, 17:00
(Warszawa, ul. Obrońców Tobruku 11)

KTS Weszło – Wisła II Płock

Sobota, 9 marca 2024, 11:00
(Warszawa, ul. Marymoncka 42)


Zimą spokojnie było także w Ząbkovii Ząbki (6.). Jeszcze w ubiegłym roku do zespołu dołączył Karol Pierzchalski z ligowego rywala (Sokół Serock), a drugim piłkarzem pozyskanym w tym okienku transferowym jest Stanisław Krajewski. Wychowanek Dynama Mińsk, do Ząbkovii trafił z Polonii Słubice. Kibiców Ząbkovii z pewnością najbardziej cieszy fakt, że w drużynie udało się zatrzymać Mateusza Augustyniaka, najskuteczniejszego piłkarza tego zespołu (13 bramek jesienią). Snajper z Ząbek w meczach sparingowych potwierdzał wysoką formę strzelecką i w związku tym, że ubył mu najgroźniejszy rywal, będzie głównym kandydatem do tytułu króla strzelców IV ligi mazowieckiej w sezonie 2023/24.

Fot: FB Ząbkovia Ząbki

Wyniki zimowych sparingów Ząbkovii

Świt Nowy Dwór 3:2 (w)

Victoria Sulejówek 1:0 (d)

Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3:0 (d)

Żbik Nasielsk 4:1 (d)

Unia Skierniewice 1:0 (w)

Pelikan Łowicz 1:1 (d)

Olimpia Zambrów 0:0 (d)

Tygrys Nowa Huta 3:1


Siódma w tabeli Mazovia Mińsk Mazowiecki szanse na awans ma już tylko iluzoryczne, ale nie przeszkodziło im to w przeprowadzeniu kolejnego głośnego, jak na IV-ligowe realia, transferu. Do drużyny prowadzonej przez Piotra Rzepkę dołączył były reprezentant Polski – Michał Masłowski. Oprócz niego zespół zasilił wspomniany wcześniej Patryk Zych z MKS Piaseczno oraz utalentowany 19-latek z Troszyna – Hubert Kobus.

Michał Masłowski i trener Piotr Rzepka | Fot: mksmazovia.com

W trakcie zimowych sparingów Mazovia mierzyła się głównie z zespołami III ligi

Hutnik Warszawa 2:6 (w)

Victoria Sulejówek 2:2 (d)

Broń Radom 0:4 (w)

Podlasie Biała Podl. 0:2 (d)

Legia II 0:0 (w)

Legionovia 2:0 (w)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 4:1 (w)

Bug Wyszków 1:3 (d)


Sezon 2023-2024
Terminarz rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej

Twoja Nazwa Strony
Mecze zaległe (2.03.2024r. )
MKS Piaseczno WISŁA II PŁOCK 2.03.2024 13:00
Wilga Garwolin Marcovia Marki 2.03.2024 12:00
KTS Weszło Ząbkovia Ząbki 2.03.2024 17:00
KOLEJKA 18 (9.03.2024r. )
KTS Weszło Warszawa WISŁA II PŁOCK 9.03.2024 11:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki Błonianka Błonie 9.03.2024 13:00
Drogowiec Jedlińsk Ząbkovia Ząbki 9.03.2024 15:00
MKS Piaseczno Marcovia Marki 9.03.2024 13:00
Wilga Garwolin Ursus Warszawa 9.03.2024 13:00
KS Raszyn Mazur Karczew 9.03.2024 13:00
Oskar Przysucha Mszczonowianka 9.03.2024 13:00
KS CK Troszyn Hutnik Warszawa 9.03.2024 14:30
Józefovia Józefów Sokół Serock 9.03.2024 14:00
KOLEJKA 19 (16.03.2024r. )
WISŁA II PŁOCK Ząbkovia Ząbki 16.03.2024 13:30
Józefovia Józefów Drogowiec Jedlińsk 16.03.2024 14:00
Sokół Serock KS CK Troszyn
Hutnik Warszawa Błonianka Błonie 16.03.2024 13:00
Mazovia Mińsk Mazowiecki Oskar Przysucha 16.03.2024 13:00
Mszczonowianka KS Raszyn
Mazur Karczew Wilga Garwolin 16.03.2024 13:00
Ursus Warszawa MKS Piaseczno
Marcovia Marki KTS Weszło Warszawa 16.03.2024 18:30
KOLEJKA 20 (23-24.03.2024r.)
Drogowiec Jedlińsk WISŁA II PŁOCK
Ząbkovia Ząbki Marcovia Marki
KTS Weszło Warszawa Ursus Warszawa
MKS Piaseczno Mazur Karczew
Wilga Garwolin Mszczonowianka
KS Raszyn Mazovia Mińsk Mazowiecki
Oskar Przysucha Hutnik Warszawa
Błonianka Błonie Sokół Serock
KS CK Troszyn Józefovia Józefów
KOLEJKA 21 (28-30.03.2023r.)
Marcovia Marki WISŁA II PŁOCK
KS CK Troszyn Drogowiec Jedlińsk
Józefovia Józefów Błonianka Błonie
Sokół Serock Oskar Przysucha
Hutnik Warszawa KS Raszyn
Mazovia Mińsk Mazowiecki Wilga Garwolin
Mszczonowianka MKS Piaseczno
Mazur Karczew KTS Weszło Warszawa
Ursus Warszawa Ząbkovia Ząbki
KOLEJKA 22 (6-7.04.2024r.)
WISŁA II PŁOCK Ursus Warszawa
Drogowiec Jedlińsk Marcovia Marki
Ząbkovia Ząbki Mazur Karczew
KTS Weszło Warszawa Mszczonowianka
MKS Piaseczno Mazovia Mińsk Mazowiecki
Wilga Garwolin Hutnik Warszawa
KS Raszyn Sokół Serock
Oskar Przysucha Józefovia Józefów
Błonianka Błonie KS CK Troszyn
KOLEJKA 23 (13-14.04.2024r.)
Mazur Karczew WISŁA II PŁOCK
Drogowiec Jedlińsk Błonianka Błonie
KS CK Troszyn Oskar Przysucha
Józefovia Józefów KS Raszyn
Sokół Serock Wilga Garwolin
Hutnik Warszawa MKS Piaseczno
Mazovia Mińsk Mazowiecki KTS Weszło Warszawa
Mszczonowianka Ząbkovia Ząbki
Ursus Warszawa Marcovia Marki
KOLEJKA 24 (20-21.04.2024r.)
WISŁA II PŁOCK Mszczonowianka
Drogowiec Jedlińsk Ursus Warszawa
Marcovia Marki Mazur Karczew
Ząbkovia Ząbki Mazovia Mińsk Mazowiecki
KTS Weszło Warszawa Hutnik Warszawa
MKS Piaseczno Sokół Serock
Wilga Garwolin Józefovia Józefów
KS Raszyn KS CK Troszyn
Oskar Przysucha Błonianka Błonie
KOLEJKA 25 (27-28.04.2024r.)
Mazovia Mińsk Mazowiecki WISŁA II PŁOCK
Oskar Przysucha Drogowiec Jedlińsk
Błonianka Błonie KS Raszyn
KS CK Troszyn Wilga Garwolin
Józefovia Józefów MKS Piaseczno
Sokół Serock KTS Weszło Warszawa
Hutnik Warszawa Ząbkovia Ząbki
Mszczonowianka Marcovia Marki
Mazur Karczew Ursus Warszawa
KOLEJKA 26 (4-5.05.2024r.)
WISŁA II PŁOCK Hutnik Warszawa
Drogowiec Jedlińsk Mazur Karczew
Ursus Warszawa Mszczonowianka
Marcovia Marki Mazovia Mińsk Mazowiecki
Ząbkovia Ząbki Sokół Serock
KTS Weszło Warszawa Józefovia Józefów
MKS Piaseczno KS CK Troszyn
Wilga Garwolin Błonianka Błonie
KS Raszyn Oskar Przysucha
KOLEJKA 27 (8.05.2024r.)
Sokół Serock WISŁA II PŁOCK
KS Raszyn Drogowiec Jedlińsk
Oskar Przysucha Wilga Garwolin
Błonianka Błonie MKS Piaseczno
KS CK Troszyn KTS Weszło Warszawa
Józefovia Józefów Ząbkovia Ząbki
Hutnik Warszawa Marcovia Marki
Mazovia Mińsk Mazowiecki Ursus Warszawa
Mszczonowianka Mazur Karczew
KOLEJKA 28 (11-12.05.2024r.)
WISŁA II PŁOCK Józefovia Józefów
Drogowiec Jedlińsk Mszczonowianka
Mazur Karczew Mazovia Mińsk Mazowiecki
Ursus Warszawa Hutnik Warszawa
Marcovia Marki Sokół Serock
Ząbkovia Ząbki KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa Błonianka Błonie
MKS Piaseczno Oskar Przysucha
Wilga Garwolin KS Raszyn
KOLEJKA 29 (18-19.05.2024r.)
KS CK Troszyn WISŁA II PŁOCK
Wilga Garwolin Drogowiec Jedlińsk
KS Raszyn MKS Piaseczno
Oskar Przysucha KTS Weszło Warszawa
Błonianka Błonie Ząbkovia Ząbki
Józefovia Józefów Marcovia Marki
Sokół Serock Ursus Warszawa
Hutnik Warszawa Mazur Karczew
Mazovia Mińsk Mazowiecki Mszczonowianka
KOLEJKA 30 (25-26.05.2024r.)
WISŁA II PŁOCK Błonianka Błonie
Drogowiec Jedlińsk Mazovia Mińsk Mazowiecki
Mszczonowianka Hutnik Warszawa
Mazur Karczew Sokół Serock
Ursus Warszawa Józefovia Józefów
Marcovia Marki KS CK Troszyn
Ząbkovia Ząbki Oskar Przysucha
KTS Weszło Warszawa KS Raszyn
MKS Piaseczno Wilga Garwolin
KOLEJKA 31 (1-2.06.2024r.)
Oskar Przysucha WISŁA II PŁOCK
MKS Piaseczno Drogowiec Jedlińsk
Wilga Garwolin KTS Weszło Warszawa
KS Raszyn Ząbkovia Ząbki
Błonianka Błonie Marcovia Marki
KS CK Troszyn Ursus Warszawa
Józefovia Józefów Mazur Karczew
Sokół Serock Mszczonowianka
Hutnik Warszawa Mazovia Mińsk Mazowiecki
KOLEJKA 32 (8-9.06.2024r.)
WISŁA II PŁOCK KS Raszyn
Drogowiec Jedlińsk Hutnik Warszawa
Mazovia Mińsk Mazowiecki Sokół Serock
Mszczonowianka Józefovia Józefów
Mazur Karczew KS CK Troszyn
Ursus Warszawa Błonianka Błonie
Marcovia Marki Oskar Przysucha
Ząbkovia Ząbki Wilga Garwolin
KTS Weszło Warszawa MKS Piaseczno
KOLEJKA 33 (15-16.06.2024r.)
Wilga Garwolin WISŁA II PŁOCK
KTS Weszło Warszawa Drogowiec Jedlińsk
MKS Piaseczno Ząbkovia Ząbki
KS Raszyn Marcovia Marki
Oskar Przysucha Ursus Warszawa
Błonianka Błonie Mazur Karczew
KS CK Troszyn Mszczonowianka
Józefovia Józefów Mazovia Mińsk Mazowiecki
Sokół Serock Hutnik Warszawa
KOLEJKA 34 (22-23.06.2024r.)
WISŁA II PŁOCK MKS Piaseczno
KS Raszyn Ursus Warszawa
Drogowiec Jedlińsk Sokół Serock
Hutnik Warszawa Józefovia Józefów
Mazovia Mińsk Mazowiecki KS CK Troszyn
Mszczonowianka Błonianka Błonie
Mazur Karczew Oskar Przysucha
Marcovia Marki Wilga Garwolin
Ząbkovia Ząbki KTS Weszło Warszawa
Kopnij dalej

Dodaj komentarz